На Дніпропетровщині створено ландшафтний заказник «Межиріччя»

На черговій сесії Дніпропетровської обласної ради рішенням від 6 серпня 2010 року погоджено створення ландшафтного заказника загальнодержавного значення «Межиріччя» загальною площею 2819,0 га на території Павлоградського району, - повідомили у прес-службі Мінприроди.

Територія ландшафтного заказника «Межиріччя» розташована на землях 3-х сільських рад Павлоградського району і на землях державних підприємств «Новомосковське лісове господарство» та «Павлоградське лісове господарство».

Ландшафтний заказник знаходиться в межиріччі річок Самари і Вовчої з безліччю різного типу озер і стариць. У заказнику зустрічаються види, занесені як до Червоної книги України (ковила пірчаста, рястка Буше, сальвінія плаваюча, лелека чорний, гадюка степова, червоновоола казарка тощо) так і до Європейського Червоного списку (п’явка медична, деркач, орел могильник тощо).

Ландшафтний заказник загальнодержавного значення «Межиріччя» являє собою один з найкращих куточків природи і є одним з небагатьох осередків концентрації різнобарвного біорізноманіття в регіоні промислового Придніпров’я.

Джерело: greenparty.ua

 
Автор

Природа України – це спроба створити унікальний інтернет-ресурс, який би став епіцентром інформаційного середовища у сфері охорони природи та екології; виконував би роль головного новинарного та енциклопедичного джерела для всіх, хто небайдужий до своєї рідної української природи та землі; об’єднав би усіх зацікавлених та задіяних у сфері охорони довкілля у своєрідну соціальну мережу та став би осередком проведення всеукраїнських кампаній на захист природи ...даліПриєднуйтесь!