На Дніпропетровщині з’явилися три нові заказники

На черговій сесії Дніпропетровської обласної ради оголошено про створення трьох об’єктів природно-заповідного фонду – ландшафтних заказників місцевого значення, а саме: «Балка Горіхова» (загальна площа 1 тис. 297 га), «Балка Скелька» (загальна площа 507 га) на території Межівського району і «Березово-Вишневський» заказник (загальна площа 1 тис. 76 га) на території Покровського району.

Станом на 1 квітня 2011 року мережа територій та об’єктів природно-заповідного фонду Дніпропетровської області становить 142 об’єкти загальною площею 60 тис. га.

 
Автор

Природа України – це спроба створити унікальний інтернет-ресурс, який би став епіцентром інформаційного середовища у сфері охорони природи та екології; виконував би роль головного новинарного та енциклопедичного джерела для всіх, хто небайдужий до своєї рідної української природи та землі; об’єднав би усіх зацікавлених та задіяних у сфері охорони довкілля у своєрідну соціальну мережу та став би осередком проведення всеукраїнських кампаній на захист природи ...даліПриєднуйтесь!