Новий заказник «Кам’янський прибережно-річковий комплекс»

З метою збереження біо- та ландшафтного різноманіття степового природного комплексу Указом Президента України від 25.11.2008 №1078/2008 створено ландшафтний заказник загальнодержавного значення «Кам’янський прибережно-річковий комплекс». Територія заповідання українського Правобережжя складає 2615 га, яка відноситься до земель запасу та знаходяться на території 4 сільських рад Апостолівського району.

Разом з цим, на черговій сесії обласної ради (27 листопада 2008 року) погоджено створення ландшафтного заказника місцевого значення «Балка Городище» площею 1056 га на території Павлоградського району.

Створення заповідних об’єктів сприятиме збереженню та відновленню цінних природних комплексів та біорізноманіття на території Дніпропетровської області і збільшить відсоток заповідності на 0,1.

Джерело: Мінприроди України

 
Автор

Природа України – це спроба створити унікальний інтернет-ресурс, який би став епіцентром інформаційного середовища у сфері охорони природи та екології; виконував би роль головного новинарного та енциклопедичного джерела для всіх, хто небайдужий до своєї рідної української природи та землі; об’єднав би усіх зацікавлених та задіяних у сфері охорони довкілля у своєрідну соціальну мережу та став би осередком проведення всеукраїнських кампаній на захист природи ...даліПриєднуйтесь!