Круглий стіл для НУО з питань збереження лісів

Регіональна антикорупційна екологічна Програма FLEG – Forest Law Enforcement and Governance (Правозастосування й управління в лісовому секторі) запрошує представників неурядових організацій, які займаються питаннями охорони лісів, до участі у круглому столі - 17 лютого, Київ.

Адреса: Дніпровський узвіз, 2-й поверх, великий конференц-зал.

Реєстрація - з 9.30. Початок о 10.00, закриття о 14(15).00.

У програмі круглого столу – короткі презентації досліджень, проведених програмою FLEG, та обговорення нагальних проблем лісового сектору України й шляхів їх подолання.

Ознайомитись із метою та спрямуванням програми

Потенційні учасники мають повідомити про своє бажання узяти участь у заході до 5 лютого телефоном +38044 490-66-71 ( Юлі я Гунько або Оксана Коваленко ) або ел. поштою ( [email protected] , [email protected] ).

Організатори відшкодують витрати на дорогу (залізничні (купе) або автобусні квитки).

Будьте готові назвати орієнтовну суму витрат при попередній реєстрації.

Про деякі здобутки Програми на сьогодні:

Виконано низку досліджень. У тому числі:

1. Опитування представників лісового сектора, державної екологічної інспекції, чиновників, активістів екологічних громадських організацій, бізнесменів та інтелектуальної еліти Івано-Франківщини, проведене командою під керівництвом виконавчого директора Центру «SOCIS» доктора соціологічних наук Олександра Стегнія;

2. Аналіз лісового та суміжного законодавства «Корупційні ризики та недоліки законодавчого регулювання лісового господарства України», підготовлений Центром політико-правових реформ під керівництвом Олександра Банчука;

3.«Проблеми лісу очима журналістів» – аналіз публікацій ЗМІ за 2009 рік, які стосуються тематики Програми.

Результати цих досліджень та інші питання щодо впровадження та тематики Програми обговорювалися: на Робочій зустрічі з керівництвом Держкомлісгоспу України за участі представників НУО та ЗМІ; на семінарі у Івано-Франківську.

Джерело: Олега Листопад

 
Автор

Природа України – це спроба створити унікальний інтернет-ресурс, який би став епіцентром інформаційного середовища у сфері охорони природи та екології; виконував би роль головного новинарного та енциклопедичного джерела для всіх, хто небайдужий до своєї рідної української природи та землі; об’єднав би усіх зацікавлених та задіяних у сфері охорони довкілля у своєрідну соціальну мережу та став би осередком проведення всеукраїнських кампаній на захист природи ...даліПриєднуйтесь!