Порушено чергові справи проти екочиновкників

Запорізька природоохоронна міжрайонна прокуратура порушила кримінальну справу щодо начальника відділу Державної екологічної інспекції в Запорізькій області

Як повідомили сайту «Запорізький час» в прес-службі прокуратури, незаконні дії чиновника привели до того, що було неправильно підраховано шкоду, яку завдало одне з промислових підприємств області.

Прокуратура АРК затримала трьох співробітників Республіканського комітету АРК з охорони навколишнього природного середовища. За інформацією прес-служби, начальник одного з відділів і ще двоє інспекторів Рескомприроди затримано «на гарячому» при передачі 10 тис. грн за приховування факту порушень природоохоронного законодавства в діяльності видобувного підприємства та продовження робіт з видобутку природного каменю.

За матеріалами timeszp.com та kianews.com.ua.

 
Автор

Природа України – це спроба створити унікальний інтернет-ресурс, який би став епіцентром інформаційного середовища у сфері охорони природи та екології; виконував би роль головного новинарного та енциклопедичного джерела для всіх, хто небайдужий до своєї рідної української природи та землі; об’єднав би усіх зацікавлених та задіяних у сфері охорони довкілля у своєрідну соціальну мережу та став би осередком проведення всеукраїнських кампаній на захист природи ...даліПриєднуйтесь!