На Буковині створять 4 нових нацпарки

У Чернівецькій області незабаром будуть створені 4 нових національних природних парки – «Черемоський», «Хотинський», «Сторожинецький», «Буковинські Карпати». Про це ZAXID.NET з посиланням на начальника обласного управління охорони навколишнього природного середовища Георгія Шутака повідомили в прес-службі ОДА.

За словами Г.Шутака, нові природні парки будуть створюватися в межах виконання Указу Президента про заходи щодо подальшого розвитку природно-заповідної справи.

Г.Шутак також звернув увагу на необхідність протидіяти знесенню зелених насаджень, оскільки останніми роками це набуло масового характеру через безсистемне надання земельних ділянок для будівництва комерційним структурам.

Довiдка ZAXID.NET

В Чернівецькій області зараз є 322 заповідні території і об'єкти загальною площею 89 432 га, що становить 10,5% території області. З них 23 об'єкти мають загальнодержавне значення, а саме: національний природний парк «Вижницький», 10 заказників, 9 пам'яток природи, 2 дендропарки та Чернівецький ботанічний сад, а 298 об'єктів – місцевого значення, зокрема, 2 регіональні ландшафтні парки, 43 заказники, 170 пам'яток природи, 4 дендропарки, 41 парк-пам'ятка садово-паркового мистецтва, 38 заповідних урочищ.

greenparty.ua за матеріалами zaxid.net

 
Автор

Природа України – це спроба створити унікальний інтернет-ресурс, який би став епіцентром інформаційного середовища у сфері охорони природи та екології; виконував би роль головного новинарного та енциклопедичного джерела для всіх, хто небайдужий до своєї рідної української природи та землі; об’єднав би усіх зацікавлених та задіяних у сфері охорони довкілля у своєрідну соціальну мережу та став би осередком проведення всеукраїнських кампаній на захист природи ...даліПриєднуйтесь!