17.03.2013 Рубрики: Новини

Запрошуємо ЗМІ до суду на захист заказника “Пірнівський”

19 березня відбудуться 2 судових засідання на захист заказника “Пірнівський” від забудови. Обидва засідання відбудуться в приміщенні Окружного адмінстративного суду м.Києва (вул.Командарма Каменева, 8). о 9.50 та 11.00. Позивачем у обох справах є захисник заказника, житель с.Пірнове Олександр Чеботарьов. Суди присвячені бездіяльності природоохоронних органів,я ка призвела до вирубки заказника із унікальною колонією чапель та будвництва в ньому котеджів.

Запрошуємо ЗМІ до суду на захист заказника “Пірнівський”
Нагадаємо, що вперше в Україні відбувся випадок, коли сільська рада віддала під забудову заказник – цінну територію природно-заповідного фонду. В заказнику “Пірнівський” знаходилась колонія чапель. Сьогодні дерева вирубані, на місці пташиної колонії будуються котеджі, а захисникам природи погрожують розправою їхні ж односельчани, неясним чином замішані у земельній оборудці.

Події розгортаються протягом всього 2012 року, проте попри обіцянки прокуратури, жоден порушник не опинився за гратами і навіть роботи не були зупинені ні на один день. Активіст Олександр Чеботарьов вирішив самотужки оголосити війну винищувачам дикої природи. В четвер у суді відбуденься черговий раунд цієї тяжкої боротьби.

Просимо Вас завітати до суду і підтримата Олександра Чеботарьова

хроніка новин по темі: http://pryroda.in.ua/zapzf/tag/zakaznyk-pirnivskyy/

Leave a Reply