15.11.2012 Рубрики: Новини

Януковичу не дають охороняти природу!

Адміністрація Президента не подає Януковичу на підпис укази про створення нових заказників.
Просимо Вас підтримати звернення до Президента України! Заказники повинні нарешті відбутись!
Укази простворення заказників пиляться вже не один рік, проте мисливці-ненависники заповідних територій просто не дають документи на підпис президента!

підписи просимо надсилати на адресу vasyliuk(песик)gmail.com (до вівторка, 20 листопада)
або направити лист аналогічного змісту поштою від себе.
також просимо розіслати це повідомлення вашим знайомим

ПРЕЗИДЕНТУ УКРАЇНИ
ЯНУКОВИЧУ В.Ф.

ВІДКРИТЕ ЗВЕРНЕННЯ

Про бездіяльність Адміністрації
Президента України у справі створення
Нових заповідних територій

Шановний Вікторе Федоровичу!
Ми, що нижче підписались, повідомляємо Вас про бездіяльність Адміністрації Президента України, яка вже кілька років фактично саботує виконання Вами, як Президентом України, Ваших функцій по примноженню природно-заповідних територій України.
Створення природоохоронних територій є основним інструментом комплексного збереження біотичного та ландшафтного різноманіття. Їх роль у збереженні та підтримці природної рівноваги, екологічної стійкості планети, у збереженні біосфери в цілому величезна і принципово незамінна.
Ми всі є свідками того, як катастрофічно зменшуються природні ресурси, приватизуються цінні природні території, активізуються спроби під “благими” намірами ліквідувати природоохоронні об’єкти, які є великим надбанням держави, служили, служать і завжди будуть служити народу України, його процвітанню. Ми впевнені, що в цей важкий час держава не має права свої цінні та унікальні природні території залишити напризволяще.
Активісти громадських організацій і науковці, що долучались до підготовки матеріалів створення нових територій природно-заповідного фонду, добре знають, що протягом останніх 3 років проекти оголошення 11 заказників та 5 пам‘яток природи загальнодержавного значення, погоджені всіма заінтересованими сторонами від землекористувачів та сільських рад до облдержадміністрацій чекають на підпис Президента України. Розроблені на їх основі проекти 3-х указів Президента України погоджено в установленому порядку із заінтересованими центральними органами виконавчої влади та організаціями, схвалено на засіданнях Уряду та подано на розгляд Адміністрації Президента України. Це такі проекти указів Президента України:

1) «Про території та об’єкти природно-заповідного фонду загальнодержавного значення» (оголосити заказник “Волощина” та пам’ятки природи “Балка Крейдяний яр”, “Печера Опільська”, розширити 3 парки-пам’ятки садово-паркового мистецтва в Тернопільській та Луганській областях) – схвалено на засіданні Уряду 02.09.2010;
2) «Про оголошення природних територій заказниками загальнодержавного значення» (оголошення заказників “Урочище Терське”, “Добрянські гори”, “Ельба”, “Балка Ковильна” та “Товтровий степ” в Луганській та Тернопільській областях) – схвалено на засіданні Уряду 13.04.2011;
3) Про оголошення природних територій та об’єктів заказниками і пам’ятками природи загальнодержавного значення (оголошення заказників “Дельфінієвий схил”, “Єлізаветівський степ”, “Сафоново”, “Калинове-Довге”, “Церковний ліс” та 2 пам‘ятки природи в Луганській та Івано-Франківській областях) – схвалено на засіданні Уряду 30.11.2011.

Просимо Вас, вельмишановний Вікторе Федоровичу, доручити главі Адміністрації Президента України перестати приховувати від Вас зазначені проекти указів Президента України та подати Вам їх Вам на підпис.

Просимо не давати доручення Уряду чи Мінприроди відповісти на наше звернення, а просто підписати вищезазначені укази, на що очікує громадськіст вже 3 роки.

З повагою,
1. Василюк Олексій, заступник голови Національного екологічного центру України,

One Response to “Януковичу не дають охороняти природу!”

  1. […] це екологічні активісти повідомили у своєму зверненні самого Президента Януковича в листопаді 2012. «Ми, що […]

Leave a Reply