16.07.2011 Рубрики: Новини

В Жидачеві створили ландшафтний заказник «Базиївка»

Новий заказник створили на околицях Жидачева. На сесії 14 липня депутати Львівської обласної ради прийняли рішення про створення ландшафтного заказника місцевого значення „Базиївка”. Він займає частину гори Базиївки, що знаходиться на північній околиці міста Жидачева неподалік стадіону “Авангард”.

Заказник розташований на території прощею 20 га (з них 10 існуючий ліс). 18 га ­­ землі належить Жидачівськой міській раді та 2,0 га перебувають у користуванні Львівського національного університету імені Івана Франка.

За збереження заказника відповідатиме місцева громада.

Голові Жидачівської міської ради депутати доручили в установленому законодавством порядку забезпечити винесення в натуру (на місцевість) меж ландшафтного заказника місцевого значення “Базиївка”. Управлінню Держкомзему у Жидачівському районі внести зміни у відповідні земельно-облікові документи. Державному управлінню охорони навколишнього природного середовища в Львівській області передати під охорону з оформленням охоронного зобов’язання ландшафтний заказник місцевого значення “Базиївка” Жидачівській міській раді та Львівському національному університету імені Івана Франка.

Контроль за виконанням рішення поклали на постійну комісію з питань екології, природних ресурсів та рекреації ЛОР.

Як повідомляє Львівська Хвиля начальник державного управління охорони навколишнього природного середовища у Львівській області Мирослав Хом’як сказав: “Вони підпишуть з нами охоронні зобовязання, тобто змушені будуть відвести межі землі, тих двадцять гектарів, і пам`ятати, що на цій землі заборонена забудова. Фактично це є гора. На цій горі немає сільськоосподарських угідь, нема забудови. Там є вільна територія. Сподіваємося, що це буде природною відпочинковою зоною мешканців міста Жидачева”.

Leave a Reply