25.01.2013 Рубрики: Новини, НПП "Дарилгацький!"

Узаконенное браконьерство на Джарылгаче. Документ

На Херсонщине, на территории Национального парка “Джарылгацкий” санкционировано браконьерство. Все это происходит при попустительстве в.о.директора и начальника государственного управления охраны окружающей среды в Херсонской области. Об этом нашему изданию сообщил один из херсонских экологов.

Обратите внимание как в.о.директора Парка и начальник госуправления согласовывают лимиты на 2012 и 2013 год одним днем 07.11.2012 г. Такого вопиющего беззакония еще не было.

Ведь лимиты на следующий год подаются в Минприроды до 15 сентября текущего года. Документ:Н А К А З 24.01.2008 N 27

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 12 лютого 2008 р. за N 117/14808

Про затвердження Інструкції про застосування порядку установлення лімітів на використання природних ресурсів у межах територій та об’єктів природно-заповідного фонду загальнодержавного значення

2.3. Після погодження з установами, зазначеними в пункті 2.2 цієї Інструкції, заявники подають матеріали до Мінприроди в строк до 15 вересня поточного року. Державна служба заповідної справи, структурні підрозділи Мінприроди розглядають матеріали та готують свої пропозиції щодо прийняття відповідного рішення.

2.5. Мінприроди затверджує ліміти, Державна служба заповідної справи доводить їх до заявників, Республіканського комітету Автономної Республіки Крим з охорони навколишнього природного середовища, Державної екологічної інспекції, територіальних органів Мінприроди, Ради міністрів Автономної Республіки Крим, обласних державних адміністрацій, державних адміністрацій у містах Києві та Севастополі не пізніше ніж за два місяці до початку наступного року.

Вопрос? Зачем нужен такой объект природно-заповедного фонда если ЗУ “про ПЗФ” игнорируется. Наверное, поэтому глава Херсонской облгосадминистрации г-н Костяк одобрил кандидатуру Шульга С.Н. на должность уже не в.о а директора НПП “Джарылгацкий”.

Leave a Reply