У Києві збираються роздерибанити Голосіївський національний природний парк?

Війна війною, але дерибан за розкладом. Саме такою логікою керуються особи, що під інформаційним прикриттям драматичних подій на Сході України займаються чорною справою — продовжують красти в киян найцінніше — землі, що мають статус об`єктів природно-заповідного фонду національного значення.

Національному екологічному центру України стало відомо з джерел у Київській обласній раді, що на сесію ради, що відбудеться 26 червня, буде з голосу винесено проект рішення щодо розширення меж селища Коцюбинське під Києвом на площу понад 4 тисячі гектарів за рахунок київського лісу, що є частиною Національного природного парку “Голосіївський”.

Під це дійство, за інформацією джерела, на завтра збирають під будинком Київської облради мітинг так званих “мешканців області”, що складатиметься з працівників комунальних служб, які вимагатимуть собі “землі”. Таким чином “прихватизатори” знову намагаються відбити собі Біличанський ліс під забудову, не зважаючи на указ президента, згідно з яким Біличанський ліс вже долучено до Голосіївського національного парку.

Відчуження київського заповідного лісу на користь області може бути складовою багатоходової схеми. Це, передусім, відкриє можливість для осіб, що всупереч законодавству раніше отримали 501 земельний акт у київському лісі і згодом позбулись цих актів згідно рішення суду, відновити свою власність у лісі. А це, своєю чергою, може стати підставою для спроби скасувати указ президента про розширення Голосіївського національного парку за рахунок Біличанського лісу, бо “власники” ділянок, права яких буде відновлено рішенням суду, заявлятимуть, що з ними не було погоджено проект розширення національного парку.

Національний екологічний центр України звертається до ЗМІ, мера Києва, Київської міської ради та просто небайдужих киян з проханням невідкладно звернути увагу на цю проблему та не дозволити злодіям вкрасти в киян заповідний ліс. Початок сесії Київської обласної ради 26 червня о 10:00.

Олександр СОКОЛЕНКО
097 396-92-88

Leave a Reply