Порошенко підписав указ про збільшення території природного заповідника “Єланецький степ”

Як йдеться в указі глави держави №214 від 17 травня, з метою збереження еталонних природних комплексів степової зони Правобережної України, що мають важливе наукове, природоохоронне та естетичне значення, відповідно до статей 53, 54 закону України “Про природно-заповідний фонд України” Порошенко постановив змінити межі території заповідника “Єланецький степ”.
В указі сказано, що до території цього заповідника погоджено в установленому порядку включити 1334,95 гектара земель державної власності (запас), які знаходяться на території Новоодеського району (1297,48 гектара) та Вознесенського району (37,47 гектара) Миколаївської області, що в установленому порядку надаються природному заповіднику у постійне користування.
Також глава держави доручив Кабінету міністрів забезпечити внесення змін до положення про природний заповідник “Єланецький степ” у зв’язку зі зміною меж його території.
Уряд має вирішити протягом 2017 – 2018 років питання щодо надання природному заповіднику “Єланецький степ” у постійне користування 1334,95 гектара земель державної власності (запас) та проведення державної реєстрації речових прав на відповідні земельні ділянки.
Окрім того, Порошенко постановив, щоб Кабмін вніс протягом 2017-2018 років у встановленому порядку змін до проекту організації території та охорони природних комплексів природного заповідника “Єланецький степ” у зв’язку зі зміною меж його території.
В указі також відначено необхідність, щоб передбачати під час підготовки проектів законів України про Державний бюджет на 2017 та наступні роки кошти, необхідні для функціонування природного заповідника “Єланецький степ” з урахуванням зміни меж його території.
http://ecology.unian.ua/1348078-poroshenko-pidpisav-ukaz-pro-zbilshennya-teritoriji-prirodnogo-zapovidnika-elanetskiy-step.html

Leave a Reply