На Тернопільщині горів Національний парк «Кременецькі гори»

На Тернопільщині від вогню врятували 70 гектарів хвойного лісового масиву Національного природного парку «Кременецькі гори».

Як повідомили IA ZIK у відділі роботи зі ЗМІ управління Держслужби України з надзвичайних ситуацій в області, пожежа сталася вчора, 23 квітня, неподалік села Куликів Кременецького району.

Вогонь розповсюдився урочищем «Вовча гора» на території Національного природного парку «Кременецькі гори», що є об’єктом природно-заповідного фонду загальнодержавного значення.

Прибувши до місця виклику, рятувальники встановили, що пожежа виникла на місці суцільної вирубки хвойного лісу, яка займає площу 2 га – горіла лісова підстилка та рештки, що залишилися.

До гасіння було залучено 8 одиниць техніки та 76 осіб. Пожежно-рятувальним підрозділам Кременця та Почаєва допомагали боротися з вогнем працівники парку та члени добровільних пожежних дружин сіл Дунаїв і Куликів.

Завдяки оперативним діям вогонь не розповсюдився на значній площі. Полум’я знищило рештки суцільного зрубу та лісової підстилки на території в 1,8 га.

Під час пожежі ніхто не постраждав. Її причину та збитки встановлюють.

Leave a Reply