25.07.2015 Рубрики: НПП "Голосіївський"

На Київщині відкрито провадження проти посадовців, які передали у приватну власність 6 га земель природного парку.

Прокуратурою Київської області розпочато кримінальне провадження за фактом зловживання владою та службовим становищем посадовими особами відділу Держкомзему у м. Ірпені та Гостомельської селищної ради, які незаконно передали у приватну власність понад 6 га земель Національного природного парку “Голосіївський”.

Як повідомили УНІАН у прес-службі прокуратури Київської області, встановлено, що рішеннями Гостомельської селищної ради передано у приватну власність ряду громадян земельні ділянки загальною площею понад 6 га з числа земель державної власності, які знаходились за межами селища Гостомель та відносяться до земель лісового фонду КП “Святошинське лісопаркове господарство”.

Крім того, ці ділянки знаходяться в межах об’єкта природно-заповідного фонду – НПП “Голосіївський”. Досудове розслідування проводиться за ч. 2 ст. 364 Кримінального кодексу України, тобто зловживання владою або службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки.

Крім того, до суду пред’явлено 46 позовів до Гостомельської селищної ради та громадян – власників земельних ділянок про визнання недійсними вказаних вище рішень селищної ради, державних актів на право власності на земельні ділянки та витребування їх з чужого незаконного володіння у власність держави.

Нагадаємо, у червні приватизовані біглим президентом Віктором Януковичем та його поплічниками землі в резиденції “Синьогора” повернули державі. Богородчанський районний суд визнав недійсним акти про приватизацію окремих територій.

http://www.5.ua/kyiv/Prokuratura-rozsliduie-nezakonnu-peredachu-zemel-natsionalnoho-parku-u-Kyivskii-oblasti-88181.html

Leave a Reply