Молодь проведе акцію “Зелений ланцюг” до Дня Європейських парків

Прес-анонс: “День Європейських парків в Миколаєві: молодь проведе акцію на підтримку громадянської кампанії «Національним паркам бути!»

24 травня – День Європейських парків. Миколаївська молодь, учасники громадянської кампанії «Національним паркам бути!» проведуть акцію «Зелений ланцюг», мета якої – привернути увагу жителів до проблеми національних парків на Миколаївщині.

Акція розпочнеться о 14.00 біля універмагу «Сотка». Протягом акції молодь утворить живий зелений ланцюг зі стрічками зеленого кольору, що символізує нашу єдність з природою, який протягнеться вздовж всієї Радянської. В кінці заходу учасники напишуть «екологічні» побажання на повітряних кульках і прикрасять ними дерева головної вулиці. Також, частина кульок буде запущено просто в небо.

Акція проводиться в рамках громадянської кампанії «Національним паркам бути!».

Довідка: Кампанія «Національним паркам бути!» є громадською реакцією на рішення ХХХVІ сесії обласної ради в ході якого було направлено звернення до Президента України щодо фактичної ліквідації двох Національних парків «Білобережжя Святослава» і «Бугський гард», яке було ініційоване Головою обласної ради Тетяною Демченко. Але інтереси громадян враховано не було, оскільки громадськість визнала дані дії неправомірними та направлені на реалізацію власних інтересів певних депутатських кіл. Отже, ціллю кампанії є недопущення позитивної відповіді на звернення Миколаївської облради з боку Президента України.

Контактні особи:
Гречка Юлія 0932541904
Деркач Олег 0973404700
Криницька Ольга 0939054545

Leave a Reply