Анонс: Екологи попередять водіїв джипів про заборону в’їзду в заповідники

Екологічні активісти та небайдужі громадяни проведуть роз’яснювальну акцію серед водіїв джипів трофі-рейду UkraineTrophy2011 щодо того, які наслідки та відповідальність передбачені у разі порушення ними кордонів заповідників.

2 липня, у день старту пробігу, активісти у масках тварин прийдуть на Майдан Незалежності, де для старту вишикуються 200 машин, та роздадуть водіям листівки із картами меж Поліського та Рівненського заповідників. Також листівки міститимуть інформацію про відповідальність водіїв у разі заїзду на території природно-заповідного фонду.

Брифінг для журналістів перед початком роздачі листівок о 9:10 на перехресті вулиць Архітектора Городецького та Хрещатик.

З 9:20 до 10:00 активісти ходитимуть між рядами машин і роз’яснюватимуть водіям, чому не можна заїжджати в заповідники.

Нагадаємо, перегони на джипах по бездоріжжю – трофі-рейд UkraineTrophy2011 – має відбутися з 2 по 8 липня за маршрутом Київ – Шацький національний природний парк, по північному кордону з Білоруссю. Після того, як організатори рейду на прес-конференції заявили про наміри проїжджати через Поліський та Рівненський природні заповідники, екологи та громадськість виступили категорично проти такого маршруту. Унаслідок цього організатори заявили, що і не збиралися їхати заповідниками.

З метою переконатися у цьому та донести до учасників перегонів інформацію про можливе порушення законів України та відповідальність за це, екологічні активісти проводять роз’яснювальну акцію.

За додатковою інформацією звертайтеся до:
Марія Фатікова,
[email protected]
095 602 86 06

Leave a Reply