Хатка для невидимок

Національний екологічний центр України, Центр креативної фотографії напередодні Дня Землі планують проведення в Ічнянському національному природному парку акції «Будиночок для невидимок», яка має на меті надання прикладу особистої участі в допомозі тваринам вижити в зміненому людиною середовищі. Як відомо, в Україні все менше і менше стає старих лісів, отже і місць придатних для облаштування житла тварин, що живуть в дуплах. А це соні, різні види мишевидних гризунів, птахи, комахи… Вони часто живуть поруч з нами, проте зовсім непомітні, внаслідок свого прихованого від наших очей життя.

Учасники акції, прослухають коротку інструкцію по виготовленню будиночків, а потім із попередньо виготовлених заготовок, власноручно виготовлять штучні гніздівлі-будиночки для тварин, що живуть в дуплах, а також ознайомляться з тваринами, місцями їх проживання, під час пізнавальної лекції. Відбудеться фотозйомка учасників акції, їх робіт та розвішування гніздівель. Для всіх учасників акції буде проведена екскурсія по території Ічнянського НПП, в тому числі в місця цвітіння підсніжників.

Також відбудеться невеликий майстер-класс по фотозйомці живої природи, який проведе відомий український фотограф-натураліст Сергій Гладкевич. Під час майстер-класу слухачі отримають практичні поради спостереження, фотозйомки за тваринами та безпечного перебування на природі. А після цього учасники скуштують смачної польової каші та запашного чаю. Таким чином кожен учасник отримає особистий досвід допомоги природі та правильного облаштування довкілля.

Проведення акції планується на території Ічнянського національного природного парку, за участі представників посольств, волонтерів, працівників парку, та школярів місцевих шкіл.

Дата проведення акції: 18 квітня.

Вартість участі в акції: 150 грн. В цю вартість входить проїзд від Київ-Ічня-Київ мікроавтобусом, обід, матеріали для 2-х хаток, екскурсія, страховка.

Для участі у акції необхідно попередньо зареєструватись до вечора 15.04.10 за тел. 5927705 або через e-mail photonature.ua AT gmail.com

Акція відбудеться за будь-якої погоди!

Джерело: Національний екологічний центр України

 
Автор

Природа України – це спроба створити унікальний інтернет-ресурс, який би став епіцентром інформаційного середовища у сфері охорони природи та екології; виконував би роль головного новинарного та енциклопедичного джерела для всіх, хто небайдужий до своєї рідної української природи та землі; об’єднав би усіх зацікавлених та задіяних у сфері охорони довкілля у своєрідну соціальну мережу та став би осередком проведення всеукраїнських кампаній на захист природи ...даліПриєднуйтесь!