Ні брудному бізнесу на дельфінах!

16 січня 2008 р. об 11.00 в Оргуському центрі (м.Київ, вул.Урицького, 35, вхід з лівого боку) відбудеться прес-конференція «Ні брудному бізнесу на дельфінах!» (чиновники Мінприроди роздають червонокнижних дельфінів комерсантам).

Учасники прес-конференції розкажуть про те, як, користуючись недосконалістю законодавства, чиновники Мінприроди роздають дозволи комерсантам на відлов дельфінів, що занесені до Червоної книги, про створену в Україні корупційну схему,
в якій беруть участь «пригодовані» вчені, чиновники та комерсанти, що збагачуються на дельфінах. Опинившись у неволі в комерційних дельфінаріях, тварини гинуть
протягом 3-5 років.

Будуть показані фільми з охорони дельфінів та відеоролики, що демонструють жорстокість використання цих прекрасних тварин у видовищних заходах.

Після прес-конференції під Мінприроди відбудеться пікет проти чиновників,
задіяних у корупційній схемі по незаконному відлову дельфінів.
Під час пікету буде показано інсталяцію, що відображатиме страждання цих благородних тварин заради людської втіхи. Також учасники пікету в різний спосіб інформуватимуть усіх охочих про складну ситуацію з червонокнижними дельфінами в Україні та про нелюдські умови, в яких змушені страждати дельфіни в неволі.

Прес-конференцію та пікет проводять Київський еколого-культурний центр,
Екоправо-Київ, «Люди за права тварин», ДОП Харківського університету, ДОП «Зелене майбутнє».

Довідки за телефоном: 8 067 715 27 90

прохання розповсюджувати

 
Автор

Природа України – це спроба створити унікальний інтернет-ресурс, який би став епіцентром інформаційного середовища у сфері охорони природи та екології; виконував би роль головного новинарного та енциклопедичного джерела для всіх, хто небайдужий до своєї рідної української природи та землі; об’єднав би усіх зацікавлених та задіяних у сфері охорони довкілля у своєрідну соціальну мережу та став би осередком проведення всеукраїнських кампаній на захист природи ...даліПриєднуйтесь!