В Карпатах процвітає незаконний бізнес на піщано-гравійній суміші

В Карпатах процвітає незаконний бізнес на піщано-гравійній суміші20 випадків влаштування несанкціонованих кар’єрів та здійснення самовільного забору піщаної та піщано-гравійної суміші виявили держекоінспектори Державної екологічної інспекції у Львівській області у ході рейдових перевірок у прибережних захисних смугах річок Дністер, Стрий та Бистриця. Про це повідомляють на офіційному сайті Мінприроди України.

Загалом, протягом 3 кварталу 2009р. до адміністративної відповідальності притягнули 36 осіб, з них 6 – посадові особи.

Перевірки проводили на території Самбірського, Старосамбірського, Турківського, Дрогобицького та Стрийського районів Львівської області.

Джерело: Львівський портал

 
Автор

Природа України – це спроба створити унікальний інтернет-ресурс, який би став епіцентром інформаційного середовища у сфері охорони природи та екології; виконував би роль головного новинарного та енциклопедичного джерела для всіх, хто небайдужий до своєї рідної української природи та землі; об’єднав би усіх зацікавлених та задіяних у сфері охорони довкілля у своєрідну соціальну мережу та став би осередком проведення всеукраїнських кампаній на захист природи ...даліПриєднуйтесь!