У Криму запрацювала сонячна електростанція потужністю 2,5 МВт

В Україні запущена сонячна електростанція потужністю 2,5 МВт зі 11060 кристалічних сонячних модулів, - про це повідомляє прес-служба компанії Active Solar, яка побудувала електростанцію.

Електростанція побудована біля с. Джерельне, розташованого приблизно за 3 км від м. Сімферополь. Електростанцію підключено до державної електромережі і вона має гарантований збут, відповідно до закону України про "зелений" тариф.

"Електростанція буде виробляти 3228 МВт годин екологічно чистої енергії на рік, і щорічно скоротить викиди вуглекислого газу на 2615 т. Електроенергії, що виробляється сонячною електростанцією, достатньо, щоб задовольнити енергетичний попит близько 1400 родин", - йдеться в повідомленні прес-служби.

У найближчі місяці компанія планує завершення будівництва додаткових 5 МВт потужностей на прилеглій ділянці. Загальна кількість встановлених при цьому сонячних модулів зросте до 30700 шт. загальною площею близько 15 га.

Нагадаємо, що у серпні цього року, Президент України Віктор Янукович заявив, що вже цього року в Україні буде введена в експлуатацію одна з найбільших у Європі електростанцій, яка використовуватиме енергію сонця.

Джерело: greenparty.ua

 
Автор

Природа України – це спроба створити унікальний інтернет-ресурс, який би став епіцентром інформаційного середовища у сфері охорони природи та екології; виконував би роль головного новинарного та енциклопедичного джерела для всіх, хто небайдужий до своєї рідної української природи та землі; об’єднав би усіх зацікавлених та задіяних у сфері охорони довкілля у своєрідну соціальну мережу та став би осередком проведення всеукраїнських кампаній на захист природи ...даліПриєднуйтесь!