Редактор «Спротиву» Вадим Гладчук закликає журналістів протистояти спробам тиску з боку чиновника Прогнімака

З 2009 року після передруку статті «Двойные стандарты чиновников ІІ» на "Спротиві" та небажання її знищувати на замовлення столичного чиновника Прогнімака весь Інтернет обліплено брудними вигадками про редактора опозиційного Інтернет-видання Sprotiv.org Вадима Гладчука.

Головний редактор  Інтернет-видання «Главком» Віктор Шлінчак подав судовий позов проти начальника столичного управління охорони навколишнього середовища, лідера партії "Зелені " Олександра Прогнімака. Позов подано до суду наприкінці травня 2010 року на Зорє Фурунджієву, прес-секретаря Прогнімака.

Причина — кампанія з дискредитації журналіста. Як вважає Віктор Шлінчак, за нею стоять люди з оточення цього чиновника, оскільки цькування почалося відразу після оприлюднення статті про корупційну діяльність головного столичного природоохоронця та листа від Дмитра Гончарова з вимогою знищити гостру публікацію.

Це вже не перший випадок, коли за публікації про Олександра Прогнімака страждають журналісти. Зокрема, своє звільнення з його ім'ям пов'язує  колишній головний редактор «Экономических известий» Юрій Свірко. Свірко у 2007 році відмовився друкувати замовний панегрик скандально відомому чиновнику.

Олександр Прогнімак у 2008 році також прагнув звільнення редактора газети «Хрещатик» Дениса Жарких за гостру публікацію журналіста Петра Щербини «Портрет донецького киянина». Тоді очолювана Прогнімаком комісія Київради з питань культури, інформаційної політики назвала журналістів Деніса Жарких, Романа Кострицю і Петра Щербину  профнепридатними і рекомендувала меру Леоніду Черновецькому звільнити одразу трьох редакторів муніціпальних газет.

Головний редактор  опозиційного Інтернет-видання «Спротив» Вадим Гладчук теж пов'язує розгорнуту проти себе «брудну» кількамісячну кампанію в мережі  з низкою критичних публікацій на адресу злопам'ятного чиновника. Опозициійний журналіст закликає  колег виявити солідарність разом протистояти спробам тиску з боку Олександра Прогнімака та його оточення.

Федорчук Сергій, sprotiv.org
Фото: prognimak.net

 
Автор

Природа України – це спроба створити унікальний інтернет-ресурс, який би став епіцентром інформаційного середовища у сфері охорони природи та екології; виконував би роль головного новинарного та енциклопедичного джерела для всіх, хто небайдужий до своєї рідної української природи та землі; об’єднав би усіх зацікавлених та задіяних у сфері охорони довкілля у своєрідну соціальну мережу та став би осередком проведення всеукраїнських кампаній на захист природи ...даліПриєднуйтесь!