Оголошена винагорода за вбивцю тварин!

УВАГА! У мікрорайоні м.Києва між вул.Кіото-Чернігівська - Ш.Алейхема-Мілютенка діє маніяк, озброєний пневматичною зброєю!

Поки що він відстрілює й знищує садистськими способами котів і птахів. Будьте обережні: не випускайте своїх тварин на вулицю! Хто має можливість тимчасово взяти до себе вуличних тварин – будь ласка, візьміть, аби врятувати їхнє життя!!!!!

Пошуковий загін з розшуку маніяка вже працює. Якщо Вам відомо щось про його особу та місце перебування, телефонуйте 051 до «гарячої лінії» КМДА та за номерами:
8-050-827-28-19;
8-063-562-52-35.

За надання підтвердженої інформації щодо особи й місця перебування садиста призначено винагороду 1000 грн.ГО «Інститут сучасних проблем України»,

 
Автор

Природа України – це спроба створити унікальний інтернет-ресурс, який би став епіцентром інформаційного середовища у сфері охорони природи та екології; виконував би роль головного новинарного та енциклопедичного джерела для всіх, хто небайдужий до своєї рідної української природи та землі; об’єднав би усіх зацікавлених та задіяних у сфері охорони довкілля у своєрідну соціальну мережу та став би осередком проведення всеукраїнських кампаній на захист природи ...даліПриєднуйтесь!