На Закарпатті зникли річки Бистриця Солотвинська та Тлумачик

На Прикарпатті продовжується безпрецедентно тривала посуха, яка призвела до рекордного обміління водойм. Чимало річок досягнули історичного мінімуму рівня води.

Притока Дністра річка Тлумачик (інші назви – Тлумач, Товмачик), яка поблизу села Нижнів Тлумацького району впадає у Дністер, пересохла повністю. Фотографії зроблені в селі Нижнів, де річка впадає у Дністер.

На Закарпатті зникли річки Бистриця Солотвинська та Тлумачик

Тажок майже повністю зникла воді у річці Бистриця Солотвинська, рівень води в якій близький до історичного мінімуму. Якщо вода спаде ще на 2 сантиметри – це буде новий рекордний мінімум.

За інформацією Українського гідрометеорологічного центру, спекотний посушливий період на всій території України триватиме до кінця вересня – початку жовтня. Синоптики очікують помірні опади у більшості регіонів країни наприкінці вересня.

За повідомленням kurs.if.ua

 
Автор

Природа України – це спроба створити унікальний інтернет-ресурс, який би став епіцентром інформаційного середовища у сфері охорони природи та екології; виконував би роль головного новинарного та енциклопедичного джерела для всіх, хто небайдужий до своєї рідної української природи та землі; об’єднав би усіх зацікавлених та задіяних у сфері охорони довкілля у своєрідну соціальну мережу та став би осередком проведення всеукраїнських кампаній на захист природи ...даліПриєднуйтесь!