На Луганщині припинено незаконну розробку корисних копалин

У Красному Лучі податківці разом із правоохоронцями виявили факт незаконного видобутку каменя-пісковика. Про це повідомляє Державна податкова служба. Видобуток корисних копалин вівся відкритим способом. Цим займалися безробітні без оформлення документів дозвільного характеру. За результатами проведеної перевірки вилучено 100 кубічних метрів каменя-пісковика на суму понад 80 тис. гривень.

Крім шкоди економіці держави, видобуток корисних копалин завдає непоправної шкоди навколишньому середовищу, адже в умовах, за яких вона ведеться, землі стають непридатними для подальшого використання, а шансів відновити їх майже немає.

Джерело: ua.golosua.com

 
Автор

Природа України – це спроба створити унікальний інтернет-ресурс, який би став епіцентром інформаційного середовища у сфері охорони природи та екології; виконував би роль головного новинарного та енциклопедичного джерела для всіх, хто небайдужий до своєї рідної української природи та землі; об’єднав би усіх зацікавлених та задіяних у сфері охорони довкілля у своєрідну соціальну мережу та став би осередком проведення всеукраїнських кампаній на захист природи ...даліПриєднуйтесь!