Гріх не показати такого всім!

Днями, цілком випадково, мені довелось побувати в приміщенні Держановного центру підвищення кваліфікації працівників лісової галузі (УКРЦЕНТРКАДРИЛІС). Це дуже важлива і стратегічна контора. З усієї України, всі лісгоспи і інші підприємства лісової галузі відбирають своїх найкращих співробітників, що виділялись тими чи іншими заслугами та професійними якостями і відправляють сюди для проходженян курсів підвищення кваліфікації. Після проходження таких курсів, лісівники стають більш кваліфікованими і, повернувшись до рідного лісгоспа, отримують очікуване підвищення в посаді.

З такими думками я зайшов до приміщення УКРЦЕНТРКАДРИЛІСу. Охайне фойє зустріло мене характерним для формату «євроремонту» інтерфейсом. Я давно був переконаний, що більшість українських лісників, це пияки, які тільки те й роблять, що рубають найкращі ліси і стріляють все, що в них живе. Жодного позитиву. Але тут, в УКРЦЕНТРКАДРИЛІСі здавалось, все не так… Все так охайно і вишукано. Може таки все змінилось? Як не як, ідемо в Європу, Україну огортають глобальні процеси сертифікації лісу…

Втім, мою увагу привернула дошка оголошень - практично в самому центрі фойє. Дошка містила всього 4 документи. Фотографії всіх 4-х паперів публікую. Думаю, вони не лишать байдужим жодного українця, як би він не ставився до лісників. Нагадую, що мова йде про кращих із кращих (best of the best) лісників з усієї країни, направлених на курси підвищення кваліфікації.

p6060062.JPG

p6060063.JPG

p6060064.JPG

p6060065.JPG

Згодом до рук потрапив ще один документ, що також походить зі стін УКРЦЕНТРКАДРИЛІСУ (див. далі).

p6060036.jpg

 
Автор

Природа України – це спроба створити унікальний інтернет-ресурс, який би став епіцентром інформаційного середовища у сфері охорони природи та екології; виконував би роль головного новинарного та енциклопедичного джерела для всіх, хто небайдужий до своєї рідної української природи та землі; об’єднав би усіх зацікавлених та задіяних у сфері охорони довкілля у своєрідну соціальну мережу та став би осередком проведення всеукраїнських кампаній на захист природи ...даліПриєднуйтесь!