В ці хвилини готується арешт захисників парку Горького в Харкові

Просимо вас зробити мінімальний крок на захист людей, які вже тиждень своїми тілами рятують старовіковий ліс в парку Горького, що у Харкові.

Активісти захищають дерва від вирубки

В ці хвилини Харківська міська рада готується розглядати питання чи продовжити нищення парку для будівництва дороги чи ні.

Сьогодні ж, о 14.00 в Києві, під стінами МВС відбудеться акція солідарності радикально налаштованих столичних природоохоронців із харків'янами які вчора потрапили до лікарні після побоїв міліції у парку Горького

Тим часом, захисники парку сидять на деревах і налаштовані не здати своїх позицій до моменту відмови міської влади від протизаконної рубки. А навколо парку збираються десятки ПОРОЖНІХ міліцейських автомобілів.

Готується масовий арешт захисників парку.

Просимо Вас телефонувати прямо зараз до Харківської міської ради, від рішення якої може прямо залежати доля відчайдушних захисників природи. тел.: 7315437, 7315989, 7307215
Тел: (057) 7307567
Факс: (057) 7315337

Не важливо, що вам скажуть, взявши слухавку, головне, щоб всім було ясно - захисників парку Горького підтримує вся Україна.

Дякуємо з підтримку!

Новини з місця подій читайте постійно тут: www.pryroda.in.ua/stepan
Останні фото станом на вчорашній вечір: http://picasaweb.google.ru/tehhishek/BcnjDL#

 
Автор

Природа України – це спроба створити унікальний інтернет-ресурс, який би став епіцентром інформаційного середовища у сфері охорони природи та екології; виконував би роль головного новинарного та енциклопедичного джерела для всіх, хто небайдужий до своєї рідної української природи та землі; об’єднав би усіх зацікавлених та задіяних у сфері охорони довкілля у своєрідну соціальну мережу та став би осередком проведення всеукраїнських кампаній на захист природи ...даліПриєднуйтесь!