Форум Енергія Змін 2012

5-7 Жовтня, Київ

Енергія змін - це єдність заради майбутнього

Енергія змін - це практичні кроки до нового суcпільного життя в гармонії з природою та між людьми

Енергія змін - це сучасний підхід до вирішення багатьох питань, що стоять перед громадами міст та селищ.

5-7 Жовтня 2012 р. у Києві відбудеться непересічна подія – практичний форум «Енергія Змін 2012» (міжнародний формат - Power Shift). 50 молодих активістів з усієї України приїдуть, щоб отримати освітній та практичний заряд для позитивних перетворень у своїх громадах. Клімат змінюється, наша країна та світ загалом вже ніколи не будуть такими як були колись, але лише МИ зможемо забезпечити чисте, стале (sustainable),  гармонійне, безпечне майбутнє для нас і наших дітей. Реєструйся для участі! Або стань частиною оргкоманди!

Ти молодий, амбіційний та рішучий ?

Вже маєш певний досвід в реалізації соціально-екологічних проектів, але бажаєш дізнатись більше?

Тоді Форум Енергія Змін 2012 - це саме те, що тобі потрібно!

Ми допоможемо тобі вдосконалити свої знання та навички з того, як на практиці діяти і досягати результату, корисного для громади твого регіону та майбутніх поколінь.

Три дні ми будемо разом з активістами УМКИ та експертами з практичних дій аналізувати стан суспільства і проблеми довкілля в Україні та світі, вчитися розповідати свою історію (public narrative), працювати в команді та реалізовувати практичні проекти для покращення життя місцевої громади та відновлення гармонії з довкіллям. Після теоретично-дискусійного модуля учасники відпрацюють отриманні знання на практиці за допомогою гри-симуляції з розробки та реалізації екологічних проектів «Бери і Роби». За результатами гри три найкращі проекти отримають грошові винагороди на реалізацію представлених проектів (сума реєстраційних внесків учасників за участь у форум буде відповідно розподілена між призерами; вартість участі складає 170 грн. за 3 дні).

Організатори забезпечують проживання і харчування. Проїзд учасники оплачують самостійно.

Зарядись «Енергією Змін 2012» (Абсолютно відновне, безпечне і чисте джерело Енергії )!

Поспішай! Deadline заповнення аплікаціної форми - 17 вересня.

Також триває набір в організаційну команду проекту!


Контакти:

Координатор проекту - (096) 111-25-44 Оля olga.monchak[@]gmail.com

Підтримка учасників -  (097) 795-15-90 Таня taticus007[@]gmail.com

Піар - (093) 253-62-63 Катя kate.spos[@]gmail.com, (067) 247-18-88 Аліна alina[@]moon.ua

www.powershift.org.ua

 
Автор

Природа України – це спроба створити унікальний інтернет-ресурс, який би став епіцентром інформаційного середовища у сфері охорони природи та екології; виконував би роль головного новинарного та енциклопедичного джерела для всіх, хто небайдужий до своєї рідної української природи та землі; об’єднав би усіх зацікавлених та задіяних у сфері охорони довкілля у своєрідну соціальну мережу та став би осередком проведення всеукраїнських кампаній на захист природи ...даліПриєднуйтесь!