Держекоінспекція призупинила діяльність Коростенського заводу МДФ

Державна екологічна інспекція призупинила діяльність Коростенського заводу МДФ за результатами розслідування загибелі риби на річці Уж в районі Коростеня Житомирської області.

"У березні цього року Державна екологічна інспекція Україні визначила, що забруднення води в річці Уж викликали відходи виробництва заводу МДФ", - інформували екологи.

8 тонн риби загинуло 4 березня на річці Уж біля села Вороневе Житомирської області. Екологічні організації Житомирської області вже звернулися до керівництва країни з вимогою зобов'язати Л.Юрушева встановити очисні споруди на заводі МДФ.

Раніше весь використовуваний в Україну МДФ імпортувався з сусідніх країн - в основному з Польщі, Росії та Туреччини.

Коростенський завод МДФ спеціалізується на виробництві деревоволокнистих плит (МДФ), які, в свою чергу, використовуються для виробництва меблів.

Джерело: ukrinform.ua

 
Автор

Природа України – це спроба створити унікальний інтернет-ресурс, який би став епіцентром інформаційного середовища у сфері охорони природи та екології; виконував би роль головного новинарного та енциклопедичного джерела для всіх, хто небайдужий до своєї рідної української природи та землі; об’єднав би усіх зацікавлених та задіяних у сфері охорони довкілля у своєрідну соціальну мережу та став би осередком проведення всеукраїнських кампаній на захист природи ...даліПриєднуйтесь!