21 вересня у Києві – День без авто!

UPD: Увага, акція відбудеться 21 вересня!

День без авто21 вересня 2008 р. в Києві відбудуться святкові акції в рамках Всесвітнього дня без авто (World Carfree Day). Цей день відзначається у сотнях міст на чотирьох континентах - нарешті до цього процесу долучається й Україна! Найбільшою і найпомітнішою акцією Дня без авто в Києві буде велопарад, учасниками якого запрошуємо стати і ВАС!

14:30 - Збір учасників під Аркою дружби народів (Європейська пл.)
15:00 - Старт за маршрутом Поділ - Троєщина - Дарниця - Ленінградська пл. - міст Патона - Печерськ
16:30 - Фініш велопараду в Маріїнському парку

Довжина дистанції - 26 кілометрів, середня швидкість - 15 кмгод. Рух колони буде організований за допомоги регулювальників-волонтерів та супроводу автомобілів ДАІ.

По завершенні велопараду в Маріїнському парку відбудуться розважальні та інформаціні акції (відкриті змагання з фігурного водіння велостипеда, виставка кастом-байків, показ фільмів), а о 18:00 розпочнеться безкоштновний концентр на літній сцені Маріїнського парку - виступатимуть гурти "Крихітка Цахес", "Пропала грамота" та "Мартові".

Учасники Дня без авто демонструватимуть суспільству альтернативні засоби пересування містом, якими є велосипед та громадський транспорт, та закликатимуть автомобілістів Києва бодай на один день - 22 вересня - відмовитися від газенвагенів на користь велосипедів та тролейбусів!

Організаторами свята є Мистецька агенція АРТПОЛЕ, Асоціація велосипедистів Києва та Велоклуб КПІ "Велокс".

Детальна та актуальна інформація на сайті: www.carfree.org.ua

День без авто

 
Автор

Природа України – це спроба створити унікальний інтернет-ресурс, який би став епіцентром інформаційного середовища у сфері охорони природи та екології; виконував би роль головного новинарного та енциклопедичного джерела для всіх, хто небайдужий до своєї рідної української природи та землі; об’єднав би усіх зацікавлених та задіяних у сфері охорони довкілля у своєрідну соціальну мережу та став би осередком проведення всеукраїнських кампаній на захист природи ...даліПриєднуйтесь!