Зелені блоги

Ми намагаємося створити не просто новинарний сайт, на який люди заходять, дивляться і йдуть геть... Ми хочемо, щоб ті, хто справді зацікавлені у тематиці нашого сайту, самі його створювали і постійно на ньому "тусувалися", створюючи своєрідне ком'юніті.

Саме тому ми запроваджуємо так звані "Зелені блоги".

Блог - це фактично окремий сайт, на якому людина може публікувати власні статті, фотографії тощо.

Ми намагатимемося знаходити цікавих людей, фахівців своєї справи (натуралістів, науковців, лідерів громадських організацій, журналістів, лідерів місцевих громад...), які тим чи іншим чином повязані з охороною Природи та довкіллям, та пропонуватимемо їм абсолютно безкоштовно отримати власний блог на нашому сайті.

Саме цікаве те, що завдяки новому механізму публікацій, найцікавіші матеріали з автономних блогів і становитимуть основу контенту сайту "Природа України"!

Щодо соціальної мережі, то у майбутньому планується вводити додаткові сервіси для користувачів, що мають блоги, такі як:

  • обмін повідомленнями між користувачами
  • фотогалереї
  • закриті та відкриті дискусійні групи

тощо.

Як можна отримати свій власний блог?

- Для цього потрібно через контакту форму звязатися з адміністраторами сайту і переконати їх в тому, що ви саме та людина, яка хоче і зможе це робити більш-менш регулярно та цікаво :) , після чого Ви отримаєте блог з адресою типу pryroda.in.ua/nazva_blogu, адміністатор роз'яснить усі технічні деталі та допоможе зі встановленням індивідуального дизайну для вашого сайту.

Природа України – це спроба створити унікальний інтернет-ресурс, який би став епіцентром інформаційного середовища у сфері охорони природи та екології; виконував би роль головного новинарного та енциклопедичного джерела для всіх, хто небайдужий до своєї рідної української природи та землі; об’єднав би усіх зацікавлених та задіяних у сфері охорони довкілля у своєрідну соціальну мережу та став би осередком проведення всеукраїнських кампаній на захист природи ...далі


Приєднуйтесь!