Про нас

Природа України – це спроба створити унікальний інтернет-ресурс, який би...

 • міг стати епіцентром інформаційного середовища у сфері охорони природи та екології;
 • виконував би роль головного новинарного та енциклопедичного джерела для всіх, хто небайдужий до своєї рідної української природи та землі;
 • об’єднав би усіх зацікавлених та задіяних у сфері охорони довкілля у своєрідну соціальну мережу
 • став би осередком проведення всеукраїнських кампаній на захист природи...

Звісно, це всього лише нереалізовані плани та мрії, але ми це зробимо! Сподіваємося, з вашою допомогою! Як саме?

Зелені блоги на "Природі України"

Ми намагаємося створити не просто новинарний сайт, на який люди заходять, дивляться і йдуть геть... Ми хочемо, щоб ті, хто справді зацікавлені у тематиці нашого сайту, самі його створювали і постійно на ньому "тусувалися", створюючи своєрідне ком'юніті.

Саме тому ми запроваджуємо так звані "Зелені блоги".

Блог - це фактично окремий сайт, на якому людина може публікувати власні статті, фотографії тощо.

Ми намагатимемося знаходити цікавих людей, фахівців своєї справи (натуралістів, науковців, лідерів громадських організацій, журналістів, лідерів місцевих громад...), які тим чи іншим чином повязані з охороною Природи та довкіллям, та пропонуватимемо їм абсолютно безкоштовно отримати власний блог на нашому сайті.

Саме цікаве те, що завдяки новому механізму публікацій, найцікавіші матеріали з автономних блогів і становитимуть основу контенту сайту "Природа України"!

Щодо соціальної мережі, то у майбутньому планується вводити додаткові сервіси для користувачів, що мають блоги, такі як:
- обмін повідомленнями між користувачами
- фотогалереї
- закриті та відкриті дискусійні групи
тощо.

Як можна отримати свій власний блог?

- Для цього потрібно через контакту форму звязатися з адміністраторами сайту і переконати їх в тому, що ви саме та людина, яка хоче і зможе це робити більш-менш регулярно та цікаво :) , після чого Ви отримаєте блог з адресою типу pryroda.in.ua/nazva_blogu, адміністатор роз'яснить усі технічні деталі та допоможе зі встановленням індивідуального дизайну для вашого сайту.

Сайт-енциклопедія

Як було вже сказано вище, ми не хочемо обмежуватися лише новинарним форматом. Ми прагнемо створити свого роду портал, на якому було б зібрано максимум корисної та цікавої інформації про нашу рідну українську Природу. Саме тому в планах розвитку сайту одним із першочергових завдань стоїть створення медіа-бібліотеки (в основному - збір корсиних книг та цікавих фільмів), а також реалізація енциклопедичного механізму побудови сайту. Останнє ще не зовсім продумано, але ми хотіли б, щоб коли людина відкриває, скажімо, розділ "Карпатський національний парк", то у неї була змога не лише переглянути останні новини "з фронту", а й дізнатися, скажімо так, статичну інформацію, в даному випадку про Карпатський нацпарк: історію його створення, подивитися фотографії, переглянути "живу" карту тощо...

Тож. якщо ви чимось можете нам допомогти в даному питанні - ми завжди вікриті до співпраці!

 

А тепер трошки "cухої" інформації :)

Природа України (далі - сайт) є незалежним ресурсом, тематикою якого є охорона природи, екологія, краєзнавсто та зелений туризм тощо.
Сайт не представляє інтереси жодної фізичної чи юридичної особи, урядової чи неурядової організації тощо.
Сайт сторено за ініціативої громадян України і може висвітлювати інформацію з позиції будь-якої фізичної чи юридичної особи.

Основною метою сайту є:

 • створення найбільшого в Україні інформаційного ресурсу, присвяченого охороні природи, екології. краєзнавству та зеленому туризму
 • збір та систематизація цінної інформації за тематиками сайту з усіх наявних джерел
 • екологічне інформування та підвищення екологічної свідомості населення шляхом інформування
 • виявлення небайдужих та зацікавлених в тематиках сайту осіб, консолідація екологічного активу країни
 • виявлення та усунення порушень екологічного законодавства шляхом консолідації зусиль (інформування та проведення централізованих акцій силами користувачів, які консультують та надають будь-яку іншу підтримку один одному)

Джерела інформації:

 • Сайт наповнюється із загальнодоступних джерел в мережі інтернет з обов’язковим посиланням на джерело чи автора, а також завдяки публікаціям власних авторів.
 • Автором може стати будь-яка особа після звернення до адміністрації сайту з проханням про створення акаунту та погодження з інформаційною політикою сайту.
 • Усю відповідальність за достовірність представленої інформації несуть автори публікацій.
 • Редакція сайту залишає за собою право модерування, редагування та видалення матеріалів без обов’язкового вказання причини.

 

Природа України – це спроба створити унікальний інтернет-ресурс, який би став епіцентром інформаційного середовища у сфері охорони природи та екології; виконував би роль головного новинарного та енциклопедичного джерела для всіх, хто небайдужий до своєї рідної української природи та землі; об’єднав би усіх зацікавлених та задіяних у сфері охорони довкілля у своєрідну соціальну мережу та став би осередком проведення всеукраїнських кампаній на захист природи ...далі

Приєднуйтесь!