Для чого ми використовуємо теги?

Окрім того, що під час публікації матеріалів ми використовуємо сортування по рубриках (розділах), ми також, як додаткову можливість систематизації, використовуємо так звані теги.

В нашому випадку теги - це все те, що "не вписалося" в існуючі рубрики. Наприклад, при додаванні матеріалу в Розділ "Київщина", ми додатково тегами уточнюємо місцеположення того, про що йдеться в матеріалі: Святошинський р-н, с. Катеринівка.

Аналогічно відбувається додавання тегів і до інших типів рубрик.

Це дає змогу не створювати сотні розділів. Наприклад, нереально створити рубрики для всіх існуючих в Україні заказників, проте проставляння назв заказників як тегів при публікації відповідних матеріалів, що стосуються заказників, дасть нам змогу в майбутньому відображати на сторінці розділу "Заказники" так звану хмаринку тегів, в якій відображатимуться назви заказників (в даний момент по замовчуванню виводяться загальні теги з усього сайту).

Крім того, хмаринка тегів дає можливість відобразити кількістні характеристики того чи іншого тегу.

Таким чином, вибравши один із тегів, можна буде переглянути матеріали, що стосуються конкретного заказника тощо.

Природа України – це спроба створити унікальний інтернет-ресурс, який би став епіцентром інформаційного середовища у сфері охорони природи та екології; виконував би роль головного новинарного та енциклопедичного джерела для всіх, хто небайдужий до своєї рідної української природи та землі; об’єднав би усіх зацікавлених та задіяних у сфері охорони довкілля у своєрідну соціальну мережу та став би осередком проведення всеукраїнських кампаній на захист природи ...далі


Приєднуйтесь!