Де ще знайти таку красу…

Нові чудові путівники УкраїноюДе ще знайти таку красу,
Як в казці намальовану,
Як нерозплетену косу,
До серця причаровану...

Відповідаємо: звісно, у нас, в Україні. Зокрема на синьоокій Волині, славній Рівненщині або в чарівному Закарпатті. А вельми доречною підмогою в цій цікавій і корисній з усіх поглядів справі стануть путівники, які нещодавно вийшли друком у видавничому центрі «Світ успіху» — українсько-англійські «Волинь туристична» та «Волинь туристична», а також українсько-, англо- та угорськомовний «Закарпаття туристичне». До слова, саме за ці видання «Світ успіху» нагородили дипломом переможця Всеукраїнської туристичної професійної програми «Кришталевий лелека» в номінації «Кращий туристичний путівник».

Лише переглянувши стислу історичну довідку, якою відкривається кожна з книжок, відразу розумієш: слід вирушати в мандри. На Рівненщину — в урочище Юзефін, де донині росте дуб князя Ігоря — найдавніший в Україні, котрому понад 1300 років; до села Сварицевичі, де збереглося унікальне свято — язичниць­кий обряд Водіння Ку­ща; у заповідник «Поле Бе­рестецької битви», де спочивають останки героїв-козаків. А може, спершу гайнути на Волинь — помилуватися шляхетною архітектурою старого Луцька, помедитувати біля славетного Світязя, спробувати відгадати бодай одну таємницю стародавнього Володимира-Волинського?.. Чи, з огляду на сезон, насамперед віддати шану лижні на закарпатських Пилипці, Синяку або Драгобраті, а також тамтешнім традиційним стравам — страпачкам, кремезликам, гомбовцям, паприкашу й гурці?..

Зробили вибір? Тоді гортаємо путівник далі. Розділи про географію, населення, культуру та звичаї, традиційні свята та обряди можна проштудіювати в дорозі. А от спланувати маршрут варто заздалегідь. Які міста й райони ви хочете відвідати? Де плануєте зупинитися? Які в тих місцях є бари й ресторани? Як там зі зв’язком, Інтернетом і транспортом?.. На всі ці та безліч інших запитань дасть відповідь саме путівник. А «Світ успіху» у свою чергу обіцяє: найближчим часом вийдуть аналогічні видання про Київщину, Вінниччину, Чернігівщину, Сумщину та Івано-Франківщину. Тож швиденько пакуємо валізи, адже попереду ще стільки фантастичних мандрівок і відкриттів!..

Автор: Дарина СНІЦАРЄВА
Фото: Василь АРТЮШЕНКО
Джерело: Дзеркало Тижня

 
Автор

Природа України – це спроба створити унікальний інтернет-ресурс, який би став епіцентром інформаційного середовища у сфері охорони природи та екології; виконував би роль головного новинарного та енциклопедичного джерела для всіх, хто небайдужий до своєї рідної української природи та землі; об’єднав би усіх зацікавлених та задіяних у сфері охорони довкілля у своєрідну соціальну мережу та став би осередком проведення всеукраїнських кампаній на захист природи ...даліПриєднуйтесь!