ВР Криму ухвалила рішення про створення регіонального ландшафтного парку “Тиха бухта”

Депутати Верховної Ради Криму на сьогоднішній сесії ухвалили рішення створити на базі існуючого пам'ятника природи місцевого значення "Тиха бухта" регіональний ландшафтний парк місцевого значення "Тиха бухта" загальною площею 1508 га (м. Феодосія, пгт. Коктебель). У коментарі до проекту рішення сказано, що даний регіон "є унікальним для території Криму з огляду біологічної і ландшафтної різноманітності. Проте безконтрольний випас худоби й інтенсивне рекреаційне використання території призводить до значних негативних наслідків, що вимагає створення спеціальної служби охорони і облаштування даної території".

Статус регіонального ландшафтного парку дозволить створити службу охорони і організувати використання природних ресурсів відповідно до чинного законодавства.
РБК-Україна

 
Автор

Природа України – це спроба створити унікальний інтернет-ресурс, який би став епіцентром інформаційного середовища у сфері охорони природи та екології; виконував би роль головного новинарного та енциклопедичного джерела для всіх, хто небайдужий до своєї рідної української природи та землі; об’єднав би усіх зацікавлених та задіяних у сфері охорони довкілля у своєрідну соціальну мережу та став би осередком проведення всеукраїнських кампаній на захист природи ...даліПриєднуйтесь!