На святкових вихідних ВСІ ДИВИМОСЬ ЕКОЛОГІЧНІ ФІЛЬМИ!
Для читачів сайту "Природа України", адміністрація підготувала новорічний подарунок. На сайті youtube.com заведено
Вважаємо, що наша відеогалерея - непоганий спосіб провести час холодними зимовими вечорами!
Зі святами!
Фільм розповідає про перший степовий заповідник Правобережної України - природний заповідник "Єланецький степ", що знаходиться в басейні річки Громоклія в Миколаївській області. Фільм виготовлено Миколаївською філією Національного екологічного центру України (НЕЦУ).
Фільм-репортаж про проблеми р. Вірьовчина і діяльність громадського об'єднання "Лицарський клуб" (м. Херсон).
"Там, де Південний Буг, пробиваючи дорогу серед залишків прапрадавніх архейських гір Українського кристалічного щит, лине до Причорноморської низовини, на півночі Миколаївської області розташувалась казкова земля. Земля знаменита і забута, зраджена й врятована. Земля великої краси, унікальної природи, історичних святинь української нації. Земля на ймення Гранітно-степове Побужжя". Фільм присвячено регіональному ландшафтному парку, що знаходиться поблизу с. Мигія Первомайського району. Можна дізнатися про Бузький каньйон та гирлову частину річки Бакшала, які належать до найцікавіших в археологічному відношенні регіонів України, а також про Гард -- адміністративний центр Буго-Гардової паланки, найбільшої за розмірами серед восьми територіальних одиниць Запорозької республіки. Фільм виготовлено Південною філією Інституту екології НЕЦУ (м. Миколаїв).
"Кінбурнська коса -- казковий корабель. Інколи він пливе спокійно, не поспішаючи, а іноді закриваючи небо напнутими вітрилами хмар, несеться, краючи водяні гори. Прекрасне дитя Дніпра-Славутича, земля сонця і піску, зачарованих луків і цілющих озер, сивих степів і прадавньої Гілеї, пташине царство та осередок значних рибних багатств -- справжня перлина Українського Причорномор'я". У фільмі мова йде про регіональний ландшафтний парк "Кінбурнська коса" (Очаківський р-н, Миколаївська обл.). Фільм виготовлено Південною філією Інституту екології НЕЦУ.
Документальний фільм про дунайський біосферний заповідник (німецькою)
Документальний фільм про табір "Деснянські зорі" у Національному природному парку "Деснянсько-Старогутський"
Ірина Ставчук з Національного екологічного центру України розповідає про глобальну зміну клімату на 5 каналі.
Відеопосібник "Малі Річки України", з трьоїх частин (загальна тривалість 20 хв). Автор Володимир Фесенко (громадська організація "Ярина", Київ).
1. Фільм перший "Проблеми". Дає загальну характеристику річок України, знайомить з функціонування м річкової долини та сучасним використанням ресурсів малих річок, яке призводить до деградації їх екосистем.
2. Фльм другий "Шляхи відродження". Розповідає як можна зупинити процеси длеградації малих річок, а також якимими можливостями і правами для цього можуть скористатись громадяни України.
3. Фільм третій "Запобігти, врятувати, допомогти". Продовжує опис стратегії оздоровленян та відновлення малих річок а також розповідає про різні види моніторингу стану річок.
Науково-популярний фільм, підготовлений організацією "Экология и мир" (м.Симферополь)
Журналістське розслідування проблеми Ташлицької ГАЕС та Київського моря
фільм розповідає про р. Самоткань
У фільмі йдеться про р.Орель.
Фільм розповідає про Римський ліс, що знаходиться поблизу р.Самоткань.
Фльм розповідає про одну з найменших приток Дніпра і про роботу еколгічного табору "Домоткань-2003".
Фільм розповідає про діяльність шкільного географічного товариства "Планета" (с.Головине, Черняхівський р-н, Житомирська обл.) зі збереження р.Бистріївка.
Відеофільм громаджськоїх організації "Таврійська заповідна допомога" (м.Мелітополь, запорізька обл.): "Тече річенька, невеличенька". Фільм розповідає про р.Молочна і її значення, про проблепми малих річок Молочна і Корсак та їх прилеглих територіїй. Важливе місце у фільмі відведено спогадам місцевих жителів.
Фільм про природу та проблеми Національного природного парку "Деснянсько-Старогутський"
Рейд проти браконьєрства, осінь-2007. Документальне відео. У фільмі показано хроніку рейду, виявлення та знищення браконьєрських знарядь лову риби.
Полювання в Україні. (Jagen si der ukraine). частина 1. Фільм знятий корумпованими браконьєрськими структурами як реклама для німців, що бажають приїхати в Україну пополювати за гроші. В фільмі показані шокуючі кадри вбивства занесеного до Червоної книги України зубра, викриваються інші факти...
Документальний фільм Валерія Ловчиновського про проблеми лісів України на прикладі Харківської області.
Кліматична акція під Мінприродит10.12.2007. Організовано Національним екологічним центром. Детальніше тут:
фільм інституту гідробіології НАН України
Куди діваються відходи? Спочатку перекочовують на звалища. А далі частина перегниває. Однак, залишаються ще дві частини, які потребують особливої уваги. Одна з них — відходи, які не гниють. Друга — які перетворюються на отруту. З часом просто не буде де жити, окрім як серед гір відходів. А ще цікавіше — жити на горі сміття, яка «естетично» прикрита землею. Реальний приклад такого поселення дивіться у фільмі. Ви дізнаєтеся, що ховається в глибині саркофагів ново¬створених звалищ.
Багато з того, що є у повітрі, — небезпечно. Іноді це не визначити по запаху. Однак можна помітити по деревам. Вони приймають на себе удар і... починають хворіти. Що саме робить дерева хворими? Дивіться фільм, і все зрозумієте.
Сонце, вода і вітер трощать каміння на дрібненькі кусочки. Далі за роботу береться життя, починаючи від моху і мікробів, які створюють грунти. Нажаль, цей процес творення обривається людиною. В Альпах, тропіках, чи на грядочці — наше втручання скрізь призводить до опустошення. У фільмі ви побачите, як це відбувається.
На всьому, до чого доторкнулася хімія, можна ставити надпис «Отрута». В результаті маємо проблеми, від яких залежить життя. Як зробити чистим повітря? Як зберегти чистою воду? Що робити з відтоком нафти? Що робити з твердими відходами? У фільмі ви почуєте відповіді.
Туристичні агентства не водять екскурсій на звалища. Тож пройдемося у відео¬подорож. Ви побачите, як облаштовано одне із звалищ поблизу Києва. Чи надійне воно? Наскільки його вистачить? Як обійтися без нього? Із фільму дізнаєтеся про сміттєспалю¬вальні заводи. Побачите, як вони працюють і чи варто їх боятися. Ця екскурсія вам сподобається!
Міжнародний проект з порятунку тварин «Комп'ютери замість тварин» на телевізійному каналі новин «24», 24 червня 2007 року. Проект має на меті заміну негуманних дослідів на тваринах комп'ютерними технологіями. Німецька благочинна організація «Люди за права тварин» надала двом харківським вищим навчальним закладам сучасне обладнання, яке допоможе врятувати життя 1200 тваринам щорічно. Проект здійснено у співпраці з британською міжнародною мережею за гуманну освіту ІнтерНІЧ. (
Международный проект по благополучию животных "Компьютеры вместо животных" в новостях информационного агентства "МедиаПорт". Материал по поводу пресс-конференции в Харькове, организованной представительством ИнтерНИЧ на Украине (www.interniche.org) вышел в эфир 13 июня 2007г. Целью проекта является замена ряда экспериментов на животных в украинских Вузах компьютерными альтернативами. Немецкая благотворительная организация "Люди за права животных Германия" предоставила техническое оборудование, которое позволит ежегодно сохранять жизнь 1200 животным в двух харьковских университетах.
По лісовій і озерній Волині. Передача "Невідома Україна"
фільм про Волинь та Шацький НПП
2005-04-18 Іван Парнікоза у випуску новин на ICTV про Труханів острів. Сюжет з архіву, присвячений проблемі розміщення на Трухановому острові наметового містечка "Євробачення".
матеріали з архіву 5 каналу (поза сюжетами)
5 канал,05-09-30 Сюжет про забудову Дніпра – 1
05-09-30 Сюжет про забудову Дніпра - 2, торкається забудови та гідронамиву "Конча-Заспи".
Сюжет про забудову Конча-Заспи, НТН, 2006 р.Дуже неякісний запис з телевізора, проте все наче непогано чути.
Сюжет про забудову Конча-Заспи, канал Тоніс, 2005 р. (екранна версія)
2006-01-10 5 Канал, сюжет про забудову Парку борців за свободу і незалежність України (парк Троєщина).
Сюжет про дачу Білоконя в заказнику "Лісники", канал Тоніс, 2005 р. (екранна версія)
до цього моменту все так, як і сказано в сюжеті. цікаво... жоден інший канал такого не показав. (
Сюжет про забудову Совських ставків,Київ, канал Тоніс (екранна версія), 2005. ДОсі нічого не змінилось
Сюжет про руйнування Київськоі фортеці, паганий запис з телевізора. 01.2007. Про боротьбу дирекції "Київської фортеці" та її директора Вячеслава Кулініча проти нищення споруд фортифікаційного комплексу.
5 канал. "Закрита зона". Журналістське розслідування про забудову та коррупцію в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка та про його ректора пана Скопенка.
Земельный беспредел в Крыму (журналістське розслідування), 2005 р.
2005-04-30 Погром наметового містечка Форуму Порятунку києва на Хрещатику. Частина 1: Розбірка після погрому.
Передача "Хто в домі хазяїн" про Київську ландшафтну ініціативу та Обличчя Києва
Фільм підготовлений в рамках кампанії боротьби за збереження парку Троєщина ("Всеукраїнського парку борців за свободу і незалежність України" ) м.Київ Дружиною охорони природи "Зелене майбутнє"
Cюжет по новорічну ялинку в Києві, ТСН, канал Київ, 4 грудня 2007 р.
Сюжет про мордування племінних коней на Житомирщині. ТСН, канал Київ, 4 грудня 2007.
Сюжет в СТН (канал Київ) про самозахоплення землі на Хортиці.
2005-04-30 Погром наметового містечка Форуму Порятунку києва на Хрещатику. Частина 1: Власне погром
Новий канал, 24.03.07. Київське сховище радіоактивних відходів небезпеки пока що немає ні якої. Тому що підземні води, ґрунти, розповсюджується "не так бистро."
НОВИЙ КАНАЛ, Понедiлок, 01 жовтня, Сьогодні під будівництво передали близько 1000 гектарів столичної землі. Депутати під час голосування навіть не знали, де розташовані ці ділянки.
Оперативна зйомка спіилювання дерев на Пейзажній алеї в Києві 6 грудня 2007 року.
сюжет з 5 каналу. Поблизу с.Ожидово перекинулися цистерни з жовтим фосфором, які прямували транзитом з Казахстану до Польщі. На відео: рятувальники намагаються загасити полум'я та фосфорно-повітряна хмара на місці катастрофи (
Ліквідація наслідків техногенної "фосфорної" катастрофи поблизу с.Ожидів Львівської області.
Руйнування самовільної забудови на Ай-Петрі. Листопад 2007 відео 1
Руйнування самовільної забудови на Ай-Петрі. Листопад 2007 відео 2. "Новий канал"
НОВИЙ КАНАЛ, Понедельник, 12 ноября
Мазутно-серный коктейль в акваториях Азовского и Черного морей взорвется весной!
НОВИЙ КАНАЛ, 24.03.2007. Буря принесла з собою ще й пожежі. У Криму вночі зайнявся Ялтинський гірськолісовий заповідник.
Потрійна ціна стійких органічних забрудників.
05-03-14 прес-конференція Віктора Іванченка (Голос Громади м.Києва)
Оперативна зйомка рейдк по боротьбі з перевезенням первоцвітів на Київському вокзалі в 2005 році.
05-06-21 руйнування паркану на вул.Каштанова-вул Маяковського
Cюжет про боротьбу з будівництвом Епіцентру на Позняках в 2005 році, канал НТН
Триває боротьба за збереження Пейзажнї алеї. 15 жовтня, у відповідь на знищення дерев забудовником, відбулася грандіозна акція, ініційована мешканцями прилеглих будинків.
У акції взяли участь близько 200 киян. Буквально за 10 хвилтн учасники дійства, одягнені в костюми звірів та розбійників, повністю повалили огорожу навколо незаконної забудови. На місці зрубаних дерев були посаджені нові.
Сюжет про рейди бо боротьбі з самовільними рубками новорічних ялинок. СТН. 25.12.2007
Борисенко Катерина з Національного екологічного центру України виступає в Київраді 05-04-21
Віктор Іванченко з Голосу Громади м.Києва виступає в Київраді 05-04-21
Рівне, 4 жовтня 2007, Інна Білецька, Микола Василюк – НТН
іллюстрація жорстокого відношення до тварин Ужгородською "будкою" (події півторарічної давності). Вперше розміщено тут:
пікет на захист безпритульних тварин у Києві. Сюжет з передачі "Хто в Домі Хазяїн". Автор - Анжеліка Комарова
Передача "Хто в домі Хазяїн" про незаконне фотографування з тваринами в Києві
Рейд по боротьбі з торгівлею первоцвітами в Києві - 13.02.2007. ЕКРАННА ВЕРІСЯ. Ролик змонтований з відеозаписів випусків новин 5 каналу, Інтеру, НТН та 1+1.
30 листопада 2007 р. Акція "Марш безпартійних на захист Києва", під стінами Секретаріату Президента.
Погром презентації фільму В.Ар'єва "Земля в Ілюмінаторі" на Хрещатику 30-11-2007. Оперативне відео.
Документальний фільм про забруднення Ковалівського яру у м.Васильків Київської області. 2007
11-10-07 Сюжет про Ковалівський яр на "СІТІ"
Ролик з київського метрополітену – 2007
Повстанський карнавал: Битва проти бульдозерів. Акція кампанії "Збережи старий Київ" 17.11.2007 року на Пейзажній алеї в Києві.