У Чорному морі затримали 2 турецькі шхуни, які полювали на дельфінів

У Чорному морі затримали 2 турецькі шхуни, які полювали на дельфінів

Фото: http://newsimg.bbc.co.uk/

5 квітня корабель морської охорони Державної прикордонної служби України "Павло Державін" затримав одразу дві турецькі риболовецькі шхуни, які зайшли на незаконний промисел.

Морська охорона конвоює їх до Одеси.  Про це повідомила прес-служба Держприкордонслужби.

На світанку екіпаж "Павла Державіна" за допомогою якір-кішки виявив рибальські сітки без маркування. З них правоохоронці дістали та відпустили у море двох ще живих дельфінів та кілька камбал-калканів.

Правоохоронці змушені були залишити сітки, оскільки на локаторі з’явилася підозріла ціль, яка виявилася турецькою шхуною "Muamer Reis". Її затримали за 66 миль від мису Тарханкут та 47 миль від острова Зміїний. Капітан висадив на її борт оглядову групу. Після цього "Павло Державін" почав переслідувати інший браконьєрський плавзасіб. Турецька шхуна "Hasan" почала тікати в бік Румунії, українські правоохоронці наздогнали її за дві милі після виходу з економзони нашої держави.

На борту обох риболовецьких шхун по 9 чоловік екіпажу, на яких капітани відмовилися пред’являти документи. На шхунах браконьєрів виявили знаряддя лову, сухий лід, пристрої для пошуку сіток та знаряддя для їх піднімання.

Наразі катер морської охорони конвоює їх до Одеси. Для пошуку та піднімання браконьєрських сіток прикордонники планують відправити корабель "Аметист".

Джерело: www.ecoport.org.ua

 
Автор

Природа України – це спроба створити унікальний інтернет-ресурс, який би став епіцентром інформаційного середовища у сфері охорони природи та екології; виконував би роль головного новинарного та енциклопедичного джерела для всіх, хто небайдужий до своєї рідної української природи та землі; об’єднав би усіх зацікавлених та задіяних у сфері охорони довкілля у своєрідну соціальну мережу та став би осередком проведення всеукраїнських кампаній на захист природи ...даліПриєднуйтесь!