Створення національних природних парків “Слобожанський” і “Дворічанський” збільшить площу природно-заповідної фонду Харківської області на 18 тисяч гектарів

Як повідомив у своїй доповіді на колегії начальник Державного управління охорони навколишнього природного середовища в Харківській області Андрій Шевчук, на Харківщині почато роботу із створення національного природного парку "Слобожанський" (Краснокутський район) загальною площею близько 14,5 тисяч гектарів. За його словами, також проводяться роботи із створення національного природного парку "Дворічанський" (Дворічанський район) площею приблизно 14,5 тисяч гектарів.

Створення національних природних парків "Слобожанський" і "Дворічанський", а також інших об'єктів місцевого значення дасть можливість збільшити площу природно-заповідного фонду області на 18 тисяч гектарів.

В області сформовано 8 рекреаційних зон, як найбільш перспективних для залучення іноземних інвестицій - Харківська, Печенізька, Краснокутська і Зміївська зони, а також Чугуївська, Балаклійська, Ізюмська і Червонооскільська.

Крім того, на сьогоднішній день в управлінні знаходяться 40 проектів створення об'єктів природно-заповідного фонду, які розроблені Українським НДІ екологічних проблем за рахунок коштів обласної фонду охорони навколишнього природного середовища.

За інформацією Харківської облдержадміністрації, з Блогу Степана Жабки

 
Автор

Природа України – це спроба створити унікальний інтернет-ресурс, який би став епіцентром інформаційного середовища у сфері охорони природи та екології; виконував би роль головного новинарного та енциклопедичного джерела для всіх, хто небайдужий до своєї рідної української природи та землі; об’єднав би усіх зацікавлених та задіяних у сфері охорони довкілля у своєрідну соціальну мережу та став би осередком проведення всеукраїнських кампаній на захист природи ...даліПриєднуйтесь!