П’ять нових об’єктів природно-заповідного фонду на Вінничині

Завдяки роботі Держуправління ОНПС у Вінницькій області, рішенням обласної ради на Вінничині створено п’ять нових об’єктів природно-заповідного фонду та значно збільшена територія регіонального ландшафтного парку «Дністер». Серед новостворених об’єктів: ботанічна пам'ятка природи, два гідрологічних та два ландшафтних заказники у Хмільницькому та Жмеринському районах.

На сьогодні Держуправління проводить роботу щодо надання землям парку «Дністер» статусу водно-болотних угідь міжнародного значення і створення, у перспективі, міжнародного ландшафтного парку.

Довідково: парк «Дністер» був створений у 2009 році в межах Могилів-Подільського району. Зараз до нього приєднались 1700 гектарів Ямпільщини, що разом становить понад 6700 гектарів заповідної території. По річці Дністер парк межує із молдовськими водно-болотними угіддями міжнародного значення «Унгурь-Холошниця».

Джерело: menr.gov.ua

 
Автор

Природа України – це спроба створити унікальний інтернет-ресурс, який би став епіцентром інформаційного середовища у сфері охорони природи та екології; виконував би роль головного новинарного та енциклопедичного джерела для всіх, хто небайдужий до своєї рідної української природи та землі; об’єднав би усіх зацікавлених та задіяних у сфері охорони довкілля у своєрідну соціальну мережу та став би осередком проведення всеукраїнських кампаній на захист природи ...даліПриєднуйтесь!