Николаевская областная ПЗУ призывает превратить Кинбурн в охотничьи угодья

Не секрет, что председатель областных «зелёных» партийцев Сергей Литвак претендует возглавить областное управление экологии. Не поэтому ли «зелёные» стали авторами столь неестественного для защитников окружающей среды обращения к председателю Николаевского облсовета госпоже Т. Демченко.

Текст документа смотрите ниже.

Николаевская областная ПЗУ призывает превратить Кинбурн в охотничьи угодья

Нажмите для увеличения

Джерело: www.maidan.org.ua

 

Від "Природи України"
На цю ж тему пишуть і інші видання:

 

Николаевский областной совет просит Президента Виктора Януковича отменить указы предыдущего Президента Виктора Ющенко о создании национальных природных парков «Бужский Гард» и «Белобережье Святослава» на территории области.

Соответствующее решение о принятии текста обращения депутаты приняли на сессии в пятницу.
«Депутаты Николаевского областного совета обращаются к Вам с просьбой защитить конституционные права и свободы граждан и рассмотреть вопрос об отмене указов Президента Украины от 30 апреля 2009 года 279/2009 «О создании национального природного парка «Бужский Гард» и от 16 декабря 2009 года 1056/2009 «О создании национального природного парка «Белобережье Святослава», - сказано в тексте обращения.

Депутаты облсовета сообщают о том, что создание этих парков не учитывало интересы местного населения и органов местного самоуправления, в областной совет не поступали документы с научным обоснованием создания данных парков, отсутствует согласование с территориальными общинами для утверждения территории парков.

Также облсовет указал в тексте обращения, что не намерен ликвидировать региональные ландшафтные парки «Гранитно-степное Побужье» и «Кинбурнская коса», на основе которых созданы парки «Бужский Гард» и «Белобережье Святослава».

Сессию облсовета пикетировали представители общественного движения «Зеленый рух» с требованием не обращаться к Януковичу с просьбой об отмене создания парков.
От Обкома: Знали, к кому обратиться, за какую струнку дернуть - Виктор Федорович сам только-только от заповедного статуса «Межигорья» избавился...

Джерело: obkom.net.ua


 

Миколаївські «зелені» проти Партії зелених

З самого рання, десь о 8:30 год., під стінами будинку обласної ради розташувались екологи. До того ж розташувались не самі, а разом з дев’ятьма туристичними наметами. Власне кажучи, саме ці намети і є вдалим ноу-хау екологів.

Оскільки на екологію і природу усім в Миколаєві м’яко кажучи… «все одно», то екологи, навіть об’єднавши всі свої зусилля, усіх організацій, максимум збирають не більше 15 чоловік. Так само і цього разу туристичні намети супроводжувало близько десятка активістів, серед яких традиційно була О.Криницька (Миколаївській обласний благодійний фонд «Індиго»), А.Галкіна (Миколаївський клуб “Спільні дії”) та О.Малицький, який привів з собою 4 активістів Народного Руху.

Саме з огляду на таку нечисленну кампанію ідея з наметами є просто «проривною». Раніше ця горстка захисників природи невеликою купкою з плакатами ніяково та кумедно намагалась звернути на себе увагу. Тепер же туристичні намети заповнили майже половину майданчика під облрадою. І виглядав цей пікет при тій же кількості людей досить солідно.

Щодо причини пікету, то вона банальна - гроші вбивають природу. В цьому випадку бажаючі отримати у приватну власність землі на Кінбурнській косі виступають проти створеного на косі Ющенком національного парку. Точніше вони лобіюють звернення облради до нинішнього Президента з проханням взагалі ліквідувати природний парк і відповідно отримати змогу привласнити собі привабливі ділянки землі. Цих «зацікавлених осіб» підтримують в профільній комісії облради, яку очолює представник Партії зелених.

Проти «грошей» виступають з десяток екологів та девять туристичних наметів. Природа ж мовчить, сила її впливу порівняно з людськими грошима нікчемна, тому швидше за все в Миколаївській області скоро не стане найбільшого в Європі поля диких орхідей. Швидше за все така ж доля і в національного парку «Гард».

Отаке кіно…

Джерело: www.pravda.mk.ua

 
Автор

Природа України – це спроба створити унікальний інтернет-ресурс, який би став епіцентром інформаційного середовища у сфері охорони природи та екології; виконував би роль головного новинарного та енциклопедичного джерела для всіх, хто небайдужий до своєї рідної української природи та землі; об’єднав би усіх зацікавлених та задіяних у сфері охорони довкілля у своєрідну соціальну мережу та став би осередком проведення всеукраїнських кампаній на захист природи ...даліПриєднуйтесь!