НПП “Верхньосульський” постане вже цьго року, – обіцяють на Сумщині

Нинішнього року в Сумській області з’явиться новий Національний природний парк «Верхньосульський», який розкинеться на території шести центральних районів. Паралельно, у рамках міжнародної співпраці, на базі вже діючого Національного парку «Деснянсько-Старогутський» планують створити міжнародний біосферний резерват, де світова наукова спільнота досліджуватиме ландшафтну та біологічну різноманітність у басейнах річок регіону.

Загалом для збереження, відтворення і раціонального використання цінних територій і об’єктів лісостепової зони на Сумщині за останній рік було започатковано п’ять об’єктів природно-заповідного фонду.

Джерело: golos.com.ua

 
Автор

Природа України – це спроба створити унікальний інтернет-ресурс, який би став епіцентром інформаційного середовища у сфері охорони природи та екології; виконував би роль головного новинарного та енциклопедичного джерела для всіх, хто небайдужий до своєї рідної української природи та землі; об’єднав би усіх зацікавлених та задіяних у сфері охорони довкілля у своєрідну соціальну мережу та став би осередком проведення всеукраїнських кампаній на захист природи ...даліПриєднуйтесь!