Літня природнича школа “Міжріччя-2015”

Літня природнича школа "Міжріччя-2015" Міжрічинський регіональний ландшафтний парк запрошує 11-18 липня до себе в гості волонтерів на традиційну літню природничу школу "Міжріччя-2015".

Природнича школа "Міжріччя" - це різновид волонтерського табору, під час якого учасники отримують нові унікальні знання та навички, натомість допомогать парку в проведенню моніторингу та розвитку інфраструктури.

В програмі школи - теоретичні і практичні заняття, природничі та туристичні тренінги,сплав Десною. Переважну більшість часу будемо проводити на свіжому повітрі в лісі або на екологічних стежках! З детальною програмою можна ознайомитись нижче.

Школа буде цікава як для майбутніх біологів та членів природоохоронних організацій,так і для тих хто просто хоче провести з користю час на природі, відпочити, набратись яскравих вражень та нових знайомств :)

Нажаль, Міжрічинський РЛП взагалі не має державного фінансування і тому з учасників природничої школи буде зібраний організаційний збір в 400 грн.

За ці гроші адміністрація парку забезпечить:

  • Проїзд з Києва в с.Отрохи та назад
  • Проживання в гостьовому будиночку парку
  • 3-разове харчування (сніданок-перекус-вечеря) протягом всього періоду

В гостьовому будиночку є криниця, холодильник, мікрохвильова плита, компьютер, мультимедійний проектор, GPRS-інтернет, ліжка на потрібну кількість людей. На території садиби парку є літній душ, в 5 хвилинах - ставок з невеличким пляжем.

Учасники отримають сертифікати про проходження природничої школи, сувеніри від адміністрації парку

Для участі у школі треба попередньо зареєструватись через форму http://goo.gl/OlR9E

Якщо ви є вегетаріанцем - додатково вкажіть це,bаби враховувати при закупівлі їжи.

Виїзд з Києва - вранці в суботу 11 липня, назад повернемось ввечері суботи 18 липня!

Якщо у вас не виходить приїхати на цілий тиждень то це не проблема,просто повідомте організаторів на які дні ви зможете долучитись, від РЛП тричі на день ходить автобус до Києва.

Більше інформації можна отримати за телефоном 068 934 95 74, Петро

Школа відбувається за підтримки ДОП м.Києва "Зелене Майбутнє", руху "Друзі Парків" та турклубу "Гряда".

 
Автор

Природа України – це спроба створити унікальний інтернет-ресурс, який би став епіцентром інформаційного середовища у сфері охорони природи та екології; виконував би роль головного новинарного та енциклопедичного джерела для всіх, хто небайдужий до своєї рідної української природи та землі; об’єднав би усіх зацікавлених та задіяних у сфері охорони довкілля у своєрідну соціальну мережу та став би осередком проведення всеукраїнських кампаній на захист природи ...даліПриєднуйтесь!