Київрада розширила Голосіївський парк на 1,9 га

Київська міська рада надала Національному природному парку «Голосіївський» 9 земельних ділянок загальною площею 1888,18 га. Про це повідомив голова постійної комісії Київради з питань екологічної політики, голова фракції «Республіка Київ» Денис Москаль, інформує прес-служба «Республіки Київ».
Ці 9 земельних ділянок було вилучено в комунального об'єднання "Київзеленбуд" і передані Голосіївському парку.

«Нарешті через 4,5 роки з моменту створення Указом президента Національного природного парку «Голосіївський» Київрада таки погодилась передати парку земельні ділянки, на яких він розташований», - наголосив Москаль.

За його словами, керівництво Національного природного парку «Голосіївський» впродовж місяця має звернутися до Головного управління земельних ресурсів КМДА для організації робіт щодо винесення меж земельних ділянок в натуру (на місцевість) та виготовлення документів на право користування цими ділянками.

«На території парку знаходиться чимало видів рідкісних рослин, занесених до Червоної книги України. І оформлення документів на земельні ділянки сприятиме їх захисту та збереженню. Сподіваюсь, що всі інші парки столиці перейматимуть досвід Голосіївського і невдовзі теж отримають документи на право користування земельними ділянками», - зауважив депутат.

Національний природний парк «Голосіївський» створений Указом президента у серпні 2007 року і підпорядкований Міністерству екології та природних ресурсів. На території парку є 17 видів рослин та 7 видів хребетних тварин, занесених до Червоної книги України.

У серпні 2011 року Господарський суд Києва задовольнив позов прокуратури столиці та повернув громаді 29 га землі у Подільському районі.

У грудні 2011 року Київрада затвердила стратегію розвитку Києва.

Джерело: tyzhden.ua

 
Автор

Природа України – це спроба створити унікальний інтернет-ресурс, який би став епіцентром інформаційного середовища у сфері охорони природи та екології; виконував би роль головного новинарного та енциклопедичного джерела для всіх, хто небайдужий до своєї рідної української природи та землі; об’єднав би усіх зацікавлених та задіяних у сфері охорони довкілля у своєрідну соціальну мережу та став би осередком проведення всеукраїнських кампаній на захист природи ...даліПриєднуйтесь!