Каналізація 12 годин стікала у річку на Закарпатті

У Закарпатській області через відключення електропостачання на каналізаційній насосній станції стався аварійний скид неочищених стічних вод у річку Вича, притоку Латориці. Про це повідомили у Державній екологічній інспекції у Закарпатській області, передає УНІАН. Загалом з 14.00 20 березня до 00.00 21 березня викиди склали 206,78 кубометрів.

"Тобто, упродовж 12 годин каналізаційні води потрапляли у річку", - уточнили в інспекції.

Державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища Закарпатської області відібрано проби стічних вод і поверхневих вод річки Віча, проводяться інструментально-лабораторні дослідження. Результати досліджень та інформацію про те, якої шкоди завдано довкіллю і чи існує загроза зараження питної води, в екоінспекції обіцяють надати упродовж найближчих двох днів.

Джерело: karpatnews.in.ua

 
Автор

Природа України – це спроба створити унікальний інтернет-ресурс, який би став епіцентром інформаційного середовища у сфері охорони природи та екології; виконував би роль головного новинарного та енциклопедичного джерела для всіх, хто небайдужий до своєї рідної української природи та землі; об’єднав би усіх зацікавлених та задіяних у сфері охорони довкілля у своєрідну соціальну мережу та став би осередком проведення всеукраїнських кампаній на захист природи ...даліПриєднуйтесь!