Екологічний блогкемп на природі

Ідея: Зібрати разом блоггерів та журналістів та професіоналів у сфері альтернативної та відновлюваної енергетики для відвертої розмови на теми альтернативної енерегтики, екології, сталого розвитку та енергозбереження.

Формат: Блогкемп на природі із палатками під щойно встановленими вітряками, сонячними батареями, геліоколекторами.

Що буде:

  • Wi-Fi :)
  • Неофіційні презентації і розмови про різні технології від виробників і професіоналів у сфері альтернативної енергетики.
  • Ознайомлення із процесом монтажу вітряків та сонячних батарей
  • Можливість самому оцінити наскільки геліоколектори гріють воду і скільки сонячних батарей необхідно щоб заживити один ноутубук
  • Перегляд фільмів, присвячених альтернативній енергетиці, електромобілям, екологічній тематиці. Багато дискусій, обговорень “наживо”, без краваток, титулів та офіціозу

Час: 29-30 серпня 2009 року

Місце: 30 хвилин їзди від Києва, місце ще вибираємо, долучайтесь до процесу відбору!

Організатори:
- Програма підтримки енергетичних інновацій greencubator
- energy.ua

Контакти: Greencubator
http://greencubator.info/

Джерело: www.gurt.org.ua

 
Автор

Природа України – це спроба створити унікальний інтернет-ресурс, який би став епіцентром інформаційного середовища у сфері охорони природи та екології; виконував би роль головного новинарного та енциклопедичного джерела для всіх, хто небайдужий до своєї рідної української природи та землі; об’єднав би усіх зацікавлених та задіяних у сфері охорони довкілля у своєрідну соціальну мережу та став би осередком проведення всеукраїнських кампаній на захист природи ...даліПриєднуйтесь!