Директору національного парку «Тузловські лимани» погрожують вбивством

Директору національного парку «Тузловські лимани» Івану Русєву погрожують вбивством.

Про це він повідомив на своїй сторінці в Фейсбук.

«Я, як керівник НПП «Тузловські лимани», був викликаний для участі в заході в Одеській облдержадміністрації, якому важко дати назву. Пов'язане воно було з ходоками забудови піщаної коси і браконьєрського лобі з Татарбунарського району. Але що дивно, що на таку зустріч журналістам вхід був заборонений. І тільки втручання депутата облради, до якого я звернувся, вирішило тупикову ситуацію. На саме засідання Міхо не прийшов. Його вела заступник - Соломія Бобровська. Почала вона з того, що пан Русєв не захотів прийти без журналістів і підтримки на нараду, і це створює проблеми. Для мене було неймовірно дивним чути таку заяву від представника реформаторської команди Саакашвілі. І це при тому, що Соломія «закрила очі» на те, що в зал увірвалася ціла юрба людей, які назвали себе рибалками, а насправді - це група людей, які в минулі роки просто безмежно борознили акваторію парку і фактично ні перед ким звітували, знищуючи рибні ресурси на своєму шляху», - розповів директор парку.

«ЛИКВИДИРОВАТЬ И ОТСТРАНИТЬ РУСЕВА И ВЫХРИСТЮК И ТОГДА У НАС НАЧНЕТСЯ НОРМАЛЬНАЯ ЖИЗНЬ»Сегодня я, как руководитель НПП...

Опубліковано Иваном Русевим 29 березень 2016 р.

За його словами, головна тривога «рибалок і ходаків від народу» була пов'язана з проблемою відсутності дозволу на вилов риби. Якраз в цьому питанні, ні заступник губернатора, ні їх департамент екології не дали відповіді.

«Чиновники просто самоусунулися, зваливши провину на нацпарк, хоча за законом парк дозволів ніяких не видає. По завершенні, коли «ходоки» вийшли з владних кабінетів, я став свідком їх кулуарного розмови про те, що для налагодження своїх бізнес-інтересів в національному парку необхідно «... ліквідувати і усунути Русєва та Вихристюк, і тоді у нас почнеться нормальне життя .. . ». Я підходив до цієї групи все ближче і ближче і почув повторення цієї "мантри" і фактично намір про злодіяння ... А виходило воно з вуст колишнього директора національного парку Вторенко І., який роздерибанив сам парк і повністю дискредитував його. Про можливий летальний кінець попереджала і сама віце-губернатор Соломія Бобровська на нараді, що свідчить про те, що при ній ці погрози на нашу адресу вже озвучувалися ... Так кого ж все-таки лобіює команда Саакашвілі?», - Заявив Іван Русєв.

Директор національного парку вже написав заяву в поліцію, в якому просить почати досудове розслідування за статтею 129 - погроза вбивством. Також через погрози на свою адресу він просить забезпечити безпеку собі, членам його сім'ї і своєму заступникові Ірині Вихристюк.

ЗАЯВЛЕНИЕ В НАЦИОНАЛЬНУЮ ПОЛИЦИЮВот ссылка на видео, указанное в Заявлении (со 2 мин о9 сек) https://www.youtube.com/watch?v=QZrKreNJ8Yk&feature=youtu.be

Опубліковано Иваном Русевим 30 березень 2016 р.

ТУПИКОВЫЙ БЛИЦКРИГ "ЛИКВИДАТОРОВ" НПП «ТУЗЛОВСКИЕ ЛИМАНЫ»Не заручившись блицкригом поддержки Минприроды Украины, об...

Опубліковано Иваном Русевим 3 квітня 2016 р.

«НІ РЕЙДЕРАМ РУСЄВУ І ВИХРИСТЮК» ИЛИ ВОЗРОЖДЕНИЕ ОХЛОКРАТИИОбманутый простой народ, манипулируемый местными царьками, ...

Опубліковано Иваном Русевим 5 квітня 2016 р.

Джерело: nikcenter.org

 
Автор

Природа України – це спроба створити унікальний інтернет-ресурс, який би став епіцентром інформаційного середовища у сфері охорони природи та екології; виконував би роль головного новинарного та енциклопедичного джерела для всіх, хто небайдужий до своєї рідної української природи та землі; об’єднав би усіх зацікавлених та задіяних у сфері охорони довкілля у своєрідну соціальну мережу та став би осередком проведення всеукраїнських кампаній на захист природи ...даліПриєднуйтесь!