3 жовтня відбудеться прес-конференція “Дороги без жертв”

3-го жовтня о 15:00 в ІА «Укрінформ» відбудеться прес-конференція «Дороги без жертв». Організатором виступає ідейна агенція “Join”. PR- підтримку забезпечує комунікаційна агенція «5 зірок».

Мета прес-конференції – переконати уряд почати спорудження огорож та переходів для тварин вздовж трас, особливо в лісистих районах України.

Щорічно під колесами машин гинуть тисячі тварин: коні, кабани, лосі, борсуки, їжаки та інші Причиною є те, що нерідко в місцях міграцій тварин будують дороги або знищують природні екосистеми: вирубують ліс, осушують болота чи забудовують заплави річок - через ці дії тварини змушені залишати звичні для них місця проживання та шукати нові.

В розвинених країнах Європі та Америки цю проблему вирішили, коли побудували системи огорож та обладнаних переходів для тварин вздовж трас. Як у цивілізованій європейській країні, дороги України також мають бути найближчим часом обладнані такими системами, бо Україною ратифікована Бернська конвенція „Про охорону диких видів флори, фауни та середовища існування в Європі”. Вона зобов'язує нас зберігати види, включені до списків цієї конвенції, таких у нас мешкає понад 300. А з нагоди наближення Євро-2012 необхідно прискорити цей процес, бо тоді різко зросте кількість туристів, що їхатимуть через Карпатські ліси трасою Київ – Чоп (М06).

Огорожі та переходи для тварин вздовж трас не лише справлять позитивне враження на туристів, а й захистять гостей від випадкових аварій. Це стане вагомим вкладом у розбудову іміджу України на світовій арені та продемонструє цивілізований підхід до проблем охорони природи.

В прес-конференції візьмуть участь представники екологічних та природоохоронних організацій України. Зокрема, серед запрошених: Олексій Василюк - заступник голови Національного екологічного центру України, Віктор Мельничук - співробітник Інституту зоології НАН України, відділ моніторингу та охорони тварин, Марина Калюжна - Дружина охорони природи м. Києва, Анна Хохлова - член Екоклубу "Зелена хвиля", Юлія Череднікова – керівник ідейної агенції “Join”.

Результатом прес-конференції стане відкритий лист Президенту, прем’єр-міністру, міністру транспорту та зв’язку і міністру охорони навколишнього природного середовища України із закликом якомога швидше розпочати будівництво огорож та переходів.

Акредитація обов’язкова.

Місце проведення

Інформаційне агентство «Укрінформ», Київ, вул. Б. Хмельницького, 8/16 (ст. м. "Театральна"). Початок о 15:00

Контакт

Наталія,
Комунікаційна агенція "5 зірок",
т. 8 (067) 940 94 76
info at fivestar.com.ua

 
Автор

Природа України – це спроба створити унікальний інтернет-ресурс, який би став епіцентром інформаційного середовища у сфері охорони природи та екології; виконував би роль головного новинарного та енциклопедичного джерела для всіх, хто небайдужий до своєї рідної української природи та землі; об’єднав би усіх зацікавлених та задіяних у сфері охорони довкілля у своєрідну соціальну мережу та став би осередком проведення всеукраїнських кампаній на захист природи ...даліПриєднуйтесь!