На Черкащині утворять ще 5 заповідних територій

Черкаська обласна рада підтримала рішення про створення територій та об’єктів природно-заповідного фонду області. Як повідомляють в обласному управлінні лісового та мисливського господарства, планується створити 5 природних заповідників. Так, на території Ботвинівської сільської ради Христинівського району буде створено два заповідні об’єкти – «Кам’яний яр» та «Красноставське». Також два урочища з’являться в Кам’янському і одне в Чигиринському районах. Парк-пам’ятку садово-паркового мистецтва «Сквер імені Т.Г. Шевченка» буде створено в селі Балаклея Смілянського району.

– Ці пам’ятки природи потрібні нашій області, – стверджує депутат Черкаської обласної ради, начальник обласного управління лісового та мисливського господарства Іван Шиятий. – Я переконаний, що оголошення нових об’єктів природно-заповідного фонду сприятиме збереженню, охороні та відновленню природного різноманіття. Ці урочища дозволять зберегти генофонд рослинного і тваринного світу на цих територіях. А деякі види рослин навіть занесені до Зеленої та Червоної книг України.

Землекористувачі та землевласники, – підкреслив І.В. Шиятий, – не заперечують проти оголошення цих унікальних територій заповідними. Їх згода підтверджена документально, а сільські та районні ради прийняли відповідні рішення щодо цих об’єктів.

pro-vincia.com.ua

 
Автор

Природа України – це спроба створити унікальний інтернет-ресурс, який би став епіцентром інформаційного середовища у сфері охорони природи та екології; виконував би роль головного новинарного та енциклопедичного джерела для всіх, хто небайдужий до своєї рідної української природи та землі; об’єднав би усіх зацікавлених та задіяних у сфері охорони довкілля у своєрідну соціальну мережу та став би осередком проведення всеукраїнських кампаній на захист природи ...даліПриєднуйтесь!