Білоруси продовжують копати під Шацькі озера

Україна сподівається, що Білорусь припинить розробку Хотиславського крейдяного родовища у Малорицькому районі Брестської області.

Про це сказав посол України в Білорусі Роман Безсмертний в інтерв’ю інтернет-виданню Главком.

Посол нагадав, що крейдяне родовище розташоване в 300 метрах від українського кордону, а видобуток з нього піску і крейди створює резервуар, в який можуть перейти води з акваторії Шацьких озер.

Безсмертний повідомив, що, хоча український уряд передав білоруській стороні всі експертні висновки про загрозу зневоднення Шацьких озер і русла річки Прип’ять, роботи на родовищі продовжуються.

При цьому посол припустив, що питання про припинення розробки родовища буде порушено на засіданні міжурядової комісії України і Білорусі в жовтні.

Джерело: volynnews.com

 
Автор

Природа України – це спроба створити унікальний інтернет-ресурс, який би став епіцентром інформаційного середовища у сфері охорони природи та екології; виконував би роль головного новинарного та енциклопедичного джерела для всіх, хто небайдужий до своєї рідної української природи та землі; об’єднав би усіх зацікавлених та задіяних у сфері охорони довкілля у своєрідну соціальну мережу та став би осередком проведення всеукраїнських кампаній на захист природи ...даліПриєднуйтесь!