У заповідній місцині Рівненщини можуть збудувати ГЕС?

Незабаром у Надслучанській Швейцарії можуть побудувати малу гідроелектростанцію.

Про наміри побудови ГЕС, яка може зашкодити екосистемі краю, повідомляють місцеві екоактивісти.

– Спорудження малої ГЕС планується біля с. Губків, – розповідає представник рівненського «Екоклубу» Ілля Єременко. – Це може призвести до дуже сильної зміни гідрологічного режиму річки (сповільнення течії) з наступним замуленням, змінами у екосистемі і тд, а також можливий брак води у окремі періоди нижче ГЕС.

Також, за словами активістів «Екоклубу», будівництво ГЕС завдасть шкоди заказнику «Соколині гори», призведе до затоплення луків та мальовничих ділянок.
Олександр Мельничук

http://erve.ua/news/society/in_the_protected_areas_of_the_region_can_build_a_hydroelectric_power_station_1709/

Опубліковано у Новини | Теґи: , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

1 коментар до У заповідній місцині Рівненщини можуть збудувати ГЕС?

  1. Любов коментує:

    Мої батьки проживають у с.Більчаки ,Березнівського району яке знаходится у низині біля річки Случ,тому будівництво ГЕС завдасть шкоди не тільки заказнику «Соколині гори», призведе до затоплення луків та мальовничих ділянок, а також до затоплення моста до с.Більчаки і будинків місцевих жителів які розташовані недалеко від річки і невідомо ,що затопить вода яке піде рівчаками (весняна повінь і зараз затоплює міст і огороди ) але як я розумію це нікого не хвилює , як не хвилювало до цього часу виживання людей під час повені.Не помилюсь тільки ,якщо скажу ,що ні один житель с.Більчаки не давби згоду на будівництво ГЕС та хто їх буде питати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *