Бригинець: Борцям проти ГЕС погрожують «відправити в АТО» та «спалити хату»

Активістам села Розтоки на межі Косівського району Івано-Франківщини та Путильського району Чернівецької області, які борються проти спорудження ГЕС на річці Черемош, погрожують «забрати родичів в АТО» та «спалити хату».

Про це повідомив народний депутат України Олександр Бригинець, до якого звернулася громада села та активісти-екологи.

«Будівництво ГЕС в Карпатах давно викликає численні протести місцевого населення. Не стало виключенням і село Розтоки Косівського району, оскільки будівництво ГЕС призведе до вкрай негативних екологічних наслідків», – зауважив О.Бригинець.

Представники ініціативної групи села зібрали біля 200 підписів проти будівництво ГЕС. Для такого невеличкого села 200 підписів – чимала цифра.

«Навіть якщо припустити, що йшлося б про будівництво об’єкта, який не наносив би шкоду екології, то забудовнику все одно треба було пробувати перекона ти місцевих жителів у доцільності будівництва об’єкта, а не погрожувати людям. Адже не забудовникам, а жителям села вирішувати – бути чи не бути будівництву (в даному випадку ГЕС) в їхньому населеному пункті», – наголосив О.Бригинець.

Інвестором відповідного спорудження ГЕС виступає спеціально створене під це будівництво ТЗОВ «Косівгідроенерго». Але, за інформацією місцевих журналістів, за цим всім стоїть відомий в Косівському районі колишній регіонал В.Шкондеюк.

«Моя команда бере під власний контроль появу нових фактів погроз активістам, адже після Революції Гідності старі методи влади діяти не повинні!», – заявив О. Бригинець.

Також Бригинець звернувся до представників забудовників ТЗОВ «Косівгідроенерго» з вимогою провести публічне громадське обговорення проекту будівництва малої ГЕС на р.Черемош в селі Розтоки і забезпечити вільне висловлювання власної думки тим мешканцям с.Розтоки, які виступають проти будівництва ГЕС.

Опубліковано у Новини | Теґи: , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *